Можливості Acer Chromebook Enterprise 515

Гаджет заточений на ефективну роботу. Ноутбук Acer створений спеціально для проведення онлайн-конференцій, завдяки чому корпоративні користувачі можуть використовувати всі переваги хмарних технологій, а також легко перемикатися між різними проектами. Лептоп підійде і для фахівців зі сфери IT, оскільки він оптимізований в рамках комплекту Chrome Enterprise Upgrade.

З цим ноутбуком стає набагато простіше займатися розгортанням, узгодженням і підтримкою хмарних ресурсів, незалежно від поточного місця розташування власника. При цьому необхідності додатково оплачувати підписку Chrome Enterprise Upgrade немає.

Підтримка Smart Amplifier гарантує відмінне звучання і відсутність фонових шумів. Завдяки цьому, парі вбудованих мікрофонів, а також просунутої веб-камері лептоп стане хорошим вибором для фахівців, що працюють згідно гібридної моделі.

Істотним плюсом виступає датчик відбитків пальців, розташований неподалік від клавіатури. Завдяки цій опції всі дані будуть під надійним захистом. Датчик також економить час, оскільки для розблокування пристрою відпадає необхідність вводити пароль. Відомості про відбитки зберігаються на ноутбуці, а не на хмарному сервері, що дозволяє запобігти ризику злому.

Ноутбук Acer: гарантія надійності і швидкодії

За продуктивність ноутбука Acer Chromebook відповідає процесор Intel Core i7 11-го покоління максимальній комплектації. Швидкодія зросла на 40%, якщо порівнювати з попередньою версією. Щоб вивести пристрій з сну, потрібно менше 1 секунди. Оперативної пам'яті об'ємом до 16 ГБ цілком вистачає навіть для ресурсоємних додатків.

Тачпад чудово реагує на дотики, прокрутку сторінок, гортання і зміну масштабу. Сенсор виготовлений зі скла підвищеної міцності Corning® Gorilla® Glass. Основну клавіатуру доповнює цифрова, що забезпечує оптимальне управління введенням даних.

Інші переваги Chromebook Enterprise 515

Серед інших плюсів цього лептопа виділяють:

  • підвищену міцність завдяки укріпленої верхній кришці з обтічної конструкцією (відповідає стандарту MIL-STD-810H3);
  • підтримку технології Wi-Fi 6;
  • широкий набір роз'ємів, включаючи HDMI, USB 3.2 Gen 1 Type-A, а також пару USB 3.2 Gen 2 Type-C, швидкість передачі інформації в яких становить до 10 Гбіт / с;
  • твердотільний накопичувач пам'яті NVMe до 512 ГБ;
    IPS екран на 15,6 "з роздільною здатністю Full HD і можливістю мультисенсорного введення.

Доповнює все стильний дизайн Chromebook Enterprise 515. Ноутбук мало важить, а завдяки компактності лептоп можна без проблем носити з офісу додому і назад.