0-800-307-900
Працюємо з 9:00 до 19:00
 • Безкоштовно по Україні
  0-800-307-900
  Години роботи у Києві :

  Київ

  Пн-Нд 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7, м. "Хрещатик" (червона лінія), м. "Золоті ворота" (зелена лінія)

  Години роботи у Харкові :

  Харків

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазини:

  Павлівська площа, 8 (М "Площа Конституції")

  Години роботи у Одесі :

  Одеса

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Преображенська, 41

UA

Розумний дім (Smart пристрої) – поєднання практичності та комфорту

Розумний дім – це система, яка поєднує пристрої та технології для керування різними аспектами домашнього середовища (без участі людини). Зокрема, купити смарт пристрої, означає контролювати:

 • освітлення;
 • опалення;
 • кондиціонування повітря;
 • системи безпеки;
 • аудіо- та відео обладнання;
 • інші пристрої в будинку з мобільного пристрою (голосових команд).

Якщо купити смарт-пристрої для розумного дому, ви можете, наприклад, налаштовувати розклади освітлення, температури, вмикати аудіо- або відео системи. Вони «самі» спрацьовують, запускають режими роботи, зменшують споживання енергії, отже, рахунки за комуналки. А ще це надійність та безпека: система розумний будинок контролюється віддалено, на смартфон чи планшет користувач отримує сповіщення про події, зокрема, вторгнення, пожежі, витоки води тощо.

Купити товари для розумного дому – типи за призначенням

В інтернет-магазині AVIC.UA доступні такі групи товарів.

Догляд та здоров'я

З ними стає реальною домашня автоматизація та зручність буденних процесів. Автоматичний дозатор для мила не потрібно нажимати та легко економити миючий засіб. Дзеркало для макіяжу ідеальне для комфортного «мейк апу». А купити смарт пристрій, такий як зубна щітка, варто для якісного чищення ротової порожнини.

Smart-кухня

Купити пристрої розумного дому варто, щоб полегшити кулінарні процеси, наприклад, електричний млин для спецій, електрочайник, розумний штопор чи поглинач запахів для холодильника. З ними комфорт перебування на кухні забезпечено!

Туризм

Автоматична парасолька захистить від дощу. Такі пристрої Xiaomi для розумного дому, як ліхтарик, не залишать наодинці з темрявою. А електричний термос та термокухоль збережуть температуру напоїв до моменту вживання. 

Побутова техніка

Каталог компонентів розумний будинок включає різноманітні адаптери, вимикачі, перемикачі, очисники повітря, інфрачервоні пірометри, підлогові ваги, зволожувачі повітря, ароматизатори. Все необхідне для покращення вашого комфорту.

Керування розумним будинком

Пристрої забезпечують контроль систем розумного дому. В їх числі – автономні пускові пристрої (бустери),  мережеві фільтри, бездротові датчики відкриття дверей/вікон, датчики руху, розумні вимикачі, сенсори людського тіла тощо.

Робот-пилосос

Ця «машина» подбає, щоб у вашому дому було чисто та охайно. Невеликі пристрої працюють автономно: збирають пил, сміття, підтримують функції сухого та вологого прибирання. Водночас, здатні оминати меблі, рухатись по периметру кімнати, глибоко очищати килими або ж, наприклад, визначати східці, щоб не «зірватись вниз». Розумний Дім Smart пристрої – вони працюють, ви – відпочиваєте.

Smart-освітлення

Ліхтарики, настільні лампи, світильники адаптуються до потреб користувача. Коли потрібно, вмикаються. А якщо поруч немає людини, автоматично вимикаються. Купити товари для розумного дому в Києві = щоразу економити на електроенергії.

Smart-колонки

Гаджети працюють на основі голосових помічників, та здатні:

 • відтворювати музику;
 • відповідати на питання;
 • надавати інформацію;
 • виконувати інші команди.

Системи розумного будинку за низькою ціною підключаються до смартфону через Bluetooth для зручного керування.
Серед іншого з каталогу AVIC.UA можна купити пристрої Xiaomi для розумного дому, фільтри, розсіювачі, розумні годинники, інструмент (автоматичні викрутки, автомобільні компресори, лазерні далекоміри), а також ігри, головоломки для змістовного дозвілля: інтерактивні іграшки та розумні кубики Рубіка, що взаємодіють зі смартфоном. 
На нашому сайті доступні комплекти для розумного будинку на будь який випадок!