0-800-307-900
Працюємо з 9:00 до 19:00
 • Безкоштовно по Україні
  0-800-307-900
  Години роботи у Києві :

  Київ

  Пн-Нд 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7, м. "Хрещатик" (червона лінія), м. "Золоті ворота" (зелена лінія)

  Години роботи у Харкові :

  Харків

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазини:

  Павлівська площа, 8 (М "Площа Конституції")

  Години роботи у Одесі :

  Одеса

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Преображенська, 41

UA

Купити гаджети

До пристроїв, що полегшують життя людини і допомагають їй у відпочинку або на роботі, можна віднести безліч речей. Серед іншого, електронні книги, ігрові приставки та екшен камери займають перші місця. Саме ці гаджети здатні покращити дозвіл людини, надаючи саме те, чого від них очікують.

Коли Ви купуєте електронну книгу, окрім самого гаджета, Ви отримуєте доступ до практично нескінченного світу світової літератури різних жанрів, починаючи від класиків закінчуючи останніми сучасними бестселерами. Визнаними лідерами серед виробників цього виду гаджетів є фірми Amazon, Barnes & Noble, Sony та PocketBook. Ви завжди зможете купити гаджет цього або інших брендів у нашому інтернет магазині.

Серед комп'ютерних гаджетів перше місце займають ігрові приставки, залишаючи інших претендентів далеко позаду. Придбання ігрової приставки приносить радість не тільки дітям, а й їхнім батькам, оскільки сучасні ігрові приставки дозволяють насолоджуватися іграми навіть дорослим. Контролер руху Kinect або камера Playstation eye, що підключаються до Microsoft Xbox ONE і Sony PlayStation 4, дають можливість грати в динамічні ігри всією родиною. Якщо у Вас виникло бажання доставити радість своїй дитині, Ви можете купити гаджет ігрову приставку в інтернет магазині AVIC.

Багато любителів туризму та будь-яких видів активного відпочинку практично не уявляють собі свої подорожі без екшен камер GoPro. Саме завдяки цим гаджетам, зняті вражаючі фотографії та відеоролики. GoPro можна монтувати не тільки на шолом, руку або груди людини, але і на машину, яхту, катер, дельтаплан, повітряну кулю і на багато інших засобів пересування, як по землі, так і по воді та повітрі. Крім того, з гаджетом GoPro HERO можна занурюватися в глибини моря або океанів, знімаючи чудові підводні пейзажі. Якщо Ви любите активний відпочинок та хочете поділитися своїми подорожами з друзями чи рідними, Вам обов'язково необхідно купити гаджет GoPro HERO у нашому інтернет-магазині.