0-800-307-900
Працюємо з 9:00 до 19:00
 • Безкоштовно по Україні
  0-800-307-900
  Години роботи у Києві :

  Київ

  Пн-Нд 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7, м. "Хрещатик" (червона лінія), м. "Золоті ворота" (зелена лінія)

  Години роботи у Харкові :

  Харків

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазини:

  Павлівська площа, 8 (М "Площа Конституції")

  Години роботи у Одесі :

  Одеса

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Преображенська, 41

UA

Варильні поверхні

2152 моделей /Сторінка 1
Показано 2152 товар
privatbank
18 561 грн
privatbank
7 593 грн
privatbank
8 642 грн
privatbank
18 476 грн
privatbank
3 999 грн
privatbank
17 379 грн
privatbank
20 603 грн
privatbank
17 537 грн
privatbank
12 639 грн
privatbank
11 874 грн
privatbank
11 413 грн
privatbank
6 948 грн
Персонально для вас
6 311 грн
7 067 грн
18 561 грн
6 896 грн
16 536 грн
6 641 грн
6 769 грн
4 940 грн
8 745 грн
7 361 грн

Варильні поверхні: ефективність, стиль та комфорт на вашій кухні

Варильна поверхня – важливий елемент сучасної кухні, за допомогою якого легко та швидко приготувати улюблені страви. На відміну від повнорозмірної плити, зроблена плоскою для зручного монтажу в кухонний фасад. Вона займає менше місця, що особливо важливо для інтеграції на кухнях з обмеженим простором.
Купити варильну поверхню, означає – отримати надійне джерело вогню, отже, тепла для термічної обробки харчових продуктів. А це і нагрівання, і кип'ятіння, і смажіння, і тушкування.

Як виглядає духова шафа-варильна поверхня

Зовнішній вигляд варильної поверхні варіюється залежно від моделі та виробника. Та загалом вона має такі елементи.

 • Плоска гладка конструкція з вогнетривкого матеріалу. Можна купити варильну поверхню газову зі стекло-кераміки або нержавіючої сталі.
 • Нагрівальні елементи під скляною або металевою поверхнею. Це можуть бути електричні спіралі або нагрівальні елементи на основі індукційної технології, що генерують тепло.
 • Варильна поверхня має панель керування, за допомогою якої встановлюються параметри нагрівання: потужність нагріву, температура тощо. В інтернет-магазині AVIC.UA можна купити варочні поверхні з сенсорами або регуляторами.

В багатьох моделях кухонної техніки також встановлено світлові індикатори, що вказують стан нагрівання, наприклад, чи є поверхня гарячою або чи включене джерело живлення.

Які бувають варильні поверхні

Моделі техніки з нашого інтернет-магазину розділяються за типом нагрівання.

Варильна поверхня газова

При повороті регулятора електронний блок приладу генерує іскру, яка подається на газовий пальник. Газ до конфорок подається з газової труби по трубках, що підводяться до плити, та форсункам. До газової труби варильна панель підключається за допомогою жорсткого або гнучкого підведення, електричний підпалювач – до електромережі.

Варильна поверхня електрична

При включенні електричного живлення спіраль нагрівається, передаючи тепло на посуд, розміщений на поверхні. Процес базується на прямому контакті між посудом і нагрівальним елементом.

Варильна поверхня індукційна

Для нагрівання посуду техніка використовує магнітне поле. Коли на кухонну плиту поміщено сумісний посуд (з металевим дном), вона генерує електричний струм. Саме так здійснюється нагрів.

Варильна поверхня комбінована

Має як газові, так і електричні конфорки. Такі пристрої також називають варильними поверхнями змішаного типу. В асортименті AVIC.UA представлено комбіновані плити Ariston, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Gefest, Gorenje, Greta, Hansa, Pyramida, Samsung, Ventolux, Whirlpool, Zanussi, Grunhelm, Haier та ін.
Не важливо, яку купити варильну поверхню за принципом роботи, її функція залишається незмінною – нагрівати посуд до температури, потрібної для готування їжі.

Перед тим, як купити варильну поверхню електричну (газову, комбіновану)…

Зверніть увагу на наступне.

 • Розміщення панелі керування. Газова поверхня чи інша буває з боковою або фронтальною панеллю. Обирайте, яка зручніша для вас, та буде доцільною на вашій кухні.
 • Спосіб керування. Можна купити кухонну плиту з сенсорним, електронним, гібридним або механічним управлінням.
 • Наявність газ-контролю. Технологія дозволяє виключити витік газу. Механізм з датчиком відключає подачу палива щоразу, коли вогонь у пальнику тухне. Однозначно, це потрібно для вашої безпеки.
 • Матеріал поверхні. Скляна варильна поверхня газова естетична, проте може залишати плями від жиру та розводи. Металева варильна поверхня довговічна, стійка до подряпин, підходить для використання з посудом з різних матеріалів. Нержавійка – стійка до корозії, але для її очищення потрібна спеціальна хімія.
 • Габарити. Завчасно визначтесь, де на кухонній стільниці буде вбудовано варильну поверхню. Розмістіть її так, щоб було вдосталь площі для підготовчих робіт, а сама плита не була занадто близько до холодильника, мийки чи котла опалення.
 • Колір. Чи то варильна поверхня електрична, чи газова варильна поверхня, чи комбінована, вона має гармонічно виглядати в інтер’єрі вашої кухні. Універсальні варіанти – білий, чорний, червоний.

Якщо сумніваєтесь, яку купити варильну поверхню, телефонуйте 0-800-307-900 (дзвінки по Україні безкоштовно) та розкажіть про те, яку плиту хочете бачити у себе на кухні. Спеціалісти AVIC.UA підберуть оптимальний варіант!

Питання і відповіді

Скільки коштують Варильні поверхні в інтернет магазині Avic.com.ua?

Ціна на Варильні поверхні починається від 2 660 ₴ до 100 580 ₴.

Які недорогі товари в категорії Варильні поверхні ?

Чи можна повернути Варильні поверхні ?

Якщо вам не підійшов товар ви можете обміняти його або скасувати договір купівлі-продажу на товар протягом 14 днів якщо:
➤ товар не був використаний і його товарний вид збережений;
➤ призначені для користувача можливості, пломби, ярлики, оригінальні пакувальні плівки присутні на товар, відповідно до установки виробником;
➤ наявність розрахункового документа.

Де купити Варильні поверхні ?

Ви можете купити Варильні поверхні в онлайн магазині Avic.com.ua і в магазинах:
 • Київ, вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7
 • Харків, вул. Мироносицька 46
 • Харків, Павлівська площа, 8
 • Дніпро, пр. Д.Яворницького, буд. 119
 • Одеса, вул. Преображенська, 41