0-800-307-900
Працюємо з 9:00 до 19:00
 • Безкоштовно по Україні
  0-800-307-900
  Години роботи у Києві :

  Київ

  Пн-Нд 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7, м. "Хрещатик" (червона лінія), м. "Золоті ворота" (зелена лінія)

  Години роботи у Харкові :

  Харків

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазини:

  Павлівська площа, 8 (М "Площа Конституції")

  Години роботи у Одесі :

  Одеса

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Преображенська, 41

UA

Купити вбудовану побутову техніку в Києві та Харкові

Побутова техніка, що вбудовується, сприяє поліпшенню такої невід'ємної частини квартири або будинку, як кухня. Завдяки варильній поверхні, посудомийній машині, витяжці або духовці Ваша кухня набуває індивідуальності, а також властивий тільки їй, певний стиль. Саме ця техніка дає простір фантазії при виборі кухонних меблів завдяки своїм вбудованим можливостям. Ви можете купити побутову техніку, що вбудовується в Києві та Харкові в нашому інтернет магазині AVIC.

Якщо Ви не хочете встановлювати на кухні громіздку електричну або газову духову шафу, можна скористатися альтернативою, встановивши варильну поверхню. Вона легко встановлюється на невеликий стіл, тим самим дозволяючи заощадити місце на кухні для іншої побутової техніки, що вбудовується. Посудомийна машина необхідна, якщо у вас велика сім'я або ви любите часто запрошувати гостей. Ця техніка здатна швидко та якісно помити десятки столових приладів чи тарілок, при цьому не пошкодивши їх та не зіпсувавши зовнішній вигляд. Не можна уявити сучасну кухню без витяжки, різноманітність яких дозволяє вибрати потрібну без особливих зусиль. Вам лише достатньо визначитися з кольором і потужністю, і наші менеджери відразу нададуть Вам перелік наявних витяжок різних виробників. В інтернет магазині AVIC можна легко і швидко купити побутову техніку, що вбудовується.

Крім того, побутова техніка, що вбудовується, легко монтується, а також демонтується, що дозволяє змінювати застарілі моделі на новіші або більш функціональні. Тому, кухонна техніка, що вбудовується, є найоптимальнішою, як для малогабаритної квартири, так і для великого приватного будинку. Економія місця, легкість установки, функціональність, модульність, а також інші характеристики побутової техніки, що вбудовується, завжди будуть підкреслювати індивідуальність Вашої кухні. І тим самим, створювати комфорт та затишок при приготуванні смачних та корисних страв. Якщо Вам потрібно купити побутову техніку, що вбудовується в Києві і Харкові, то відвідайте наш інтернет магазин AVIC. У нас Ви знайдете побутову техніку відомих виробників, а гнучка система оплати та доставки дозволяє насолоджуватися процесом покупки.