0-800-307-900
Працюємо з 9:00 до 19:00
 • Безкоштовно по Україні
  0-800-307-900
  Години роботи у Києві :

  Київ

  Пн-Нд 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7, м. "Хрещатик" (червона лінія), м. "Золоті ворота" (зелена лінія)

  Години роботи у Харкові :

  Харків

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазини:

  Павлівська площа, 8 (М "Площа Конституції")

  Години роботи у Одесі :

  Одеса

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Преображенська, 41

UA

Аксесуари

Аксесуари: все додаткове для ваших гаджетів

Аксесуари для техніки – це додаткові компоненти, які використовуються разом з основними пристроями. Їх задачі різноманітні: від нагальних, таких як заряджання батареї т захист від пошкоджень, до допоміжних, що покращують функціональність, комфорт експлуатації.
В онлайн-магазині AVIC.UA у Харкові можна купити аксесуари для смартфонів, планшетів, аксесуари для ноутбуків та ПК, а також навушників, смарт-годинників, електронних книг, AirTag і навіть квадрокоптерів!

Які можна аксесуари купити?

Захисні аксесуари

Сюди входять різноманітні чохли, захисні плівки, накладки, кейси та інші елементи, що захищають техніку від подряпин, ударів, пилу або води. Отже, допомагають зберегти вигляд та функціональність пристроїв протягом тривалого часу.

Зовнішні пристрої для розширення пам’яті

В переліку AVIC.UA – зовнішні жорсткі диски, флеш-накопичувачі, кард-рідери, док-станції, які збільшують пам'ять основних пристроїв та розширяють функціональність.

Кабелі та перехідники

Мобільні аксесуари об’єднують USB-кабелі, HDMI, адаптери, перехідники та інші елементи, які дозволяють підключати пристрої до різних портів та інтерфейсів для розширення сумісності, забезпечення передачі даних або сигналів. Щоб купити все це, тепер не обов’язково відвідувати магазин телефонів.

Аксесуари для забезпечення комфорту

Геймпади, клавіатури, миші, килимки, тримачі та інші аксесуари для ноутбуків покращують зручність використання основних пристроїв.

Шукайте необхідне серед тисяч товарів

Аксесуари до смартфонів

Тут все, що може знадобитися до мобільного пристрою: захисні плівки на скло, чохли та бампери, карти пам’яті, зарядні пристрої, повербанки, кабелі та адаптери, моноподи, бездротові GPS трекер і маячки. Купити аксесуари для телефонів також можна в автомобіль – тримачі, щоб надійно зафіксувати смартфон на передній панелі в салоні транспорту.

Аксесуари для ноутбуків та ПК

Сумки, рюкзаки та чохли призначені для зручного транспортування комп’ютерної техніки, захисту від пошкоджень. Веб-камери, мікрофони забезпечують якісний аудіо- та відеозв'язок для групових комунікацій. Миші та клавіатури роблять можливим контроль та введення даних. А такі аксесуари до ноутбука, як батареї, прийдуть на зміну старому зношеному елементу.

Аксесуари для планшетів

Захисні плівки для планшетів подбають про цілісність екрану. Чохли та обкладинки захистять корпус та нададуть індивідуальності вашому пристрою. А без адаптерів, портів-реплікаторів чи підставки для планшета не обійтись у відповідних ситуаціях.

Аксесуари для електронних книг

Обкладинки для електронних книг, зарядні пристрої, USB, адаптери покращують комфорт використання. Забезпечують захист та розширюють можливості підключення.

Аксесуари для смарт-годинників

Щоб розумний годинник краще сидів на руці, помістіть його в ремінець для браслета. А для швидкої зарядки використайте відповідний кабель.

Сумки та аксесуари для фото і відео

Камера фото, відео, разом з об’єктивами, зарядним пристроєм та іншими доповненнями, має бути в порядку. Медіамодуль, батарейки, кріплення GoPro, адаптери – складіть все в рюкзак чи сумку для аксесуарів, щоб носити зручно і не розгубити.

Аксесуари для квадрокоптерів

Акумулятори, пульти керування, зарядні хаби, пропелери, набори фільтрів, сумки… Все це потрібно, якщо хочете, щоб літальний апарат служив довше та безвідмовно.

Аксесуари для навушників

Чохли з силікону не дозволять гарнітурі зламатись, та вчасно її зарядять. А ремінці спростять транспортування комплекту: навушники + зарядний бокс.

Серед асортименту AVIC також знайдуться аксесуари для AirTag (чохли для пошукового брелока) та іграшки-антистрес (Pop it).
Якщо потрібно купити аксесуари для мобільних телефонів і смартфонів, гаджетів, аксесуари для телефону чи аксесуари для комп'ютерної техніки, шукайте на нашому сайті. Маємо, що вам запропонувати.