0-800-307-900
Працюємо з 9:00 до 19:00
 • Безкоштовно по Україні
  0-800-307-900
  Години роботи у Києві :

  Київ

  Пн-Нд 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7, м. "Хрещатик" (червона лінія), м. "Золоті ворота" (зелена лінія)

  Години роботи у Харкові :

  Харків

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазини:

  Павлівська площа, 8 (М "Площа Конституції")

  Години роботи у Одесі :

  Одеса

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Преображенська, 41

UA

Мережне обладнання: типи, призначення, особливості вибору

Мало хто уявляє користування комп'ютером без інтернету, соціальних мереж, доступу до мультимедійного контенту. Ці завдання не виконуються, якщо ви не підключите якісне мережне обладнання. Від правильності вибору залежить надійність та стабільність роботи комп'ютерної мережі. В інтернет-магазині Avic.ua представлено активне, пасивне мережне обладнання від знаменитих виробників: TP-link, D-link, Asus, Linksys, ZyXEL, Western Digital. Різні маршрутизатори, карти, цілі сховища, модеми за низькою ціною ви знайдете в каталозі сайту. Купити мережеве обладнання в Україні (Київ, Харків) стало легко і просто.

Типи мережевого обладнання

На онлайн вітринах «АВІК» представлено широку серію комплектуючих для ПК. «Інтелектуальне» мережеве обладнання, ціна якого завжди приваблива, виконує специфічні функції.

 1. Карти та адаптери — це своєрідна плата, місце якої — у слоті материнки комп'ютера. Кожну модель «нагородили» MAC-адресою, необхідною для налаштування правильної роботи комп'ютерів у мережі (передача, перетворення даних). Такі самі функції — у концентраторів, роутерів, комутаторів та ін. Станція host пов'язує ПК та робочу станцію. Сам адаптер відмінно працює і без комп'ютерних мереж.
 2. Маршрутизатори або роутери — важливе мережне обладнання, характеристики і ціна яких повністю влаштовують користувачів. Моделі є інструментом, що поєднує мережі. Тут підбирається оптимальний шлях передачі даних. Більше ніяких індивідуальних mac-адрес! Роутери можуть з'єднуватися між собою, використовуючи технології передачі даних ATM (асинхронну та послідовну). Таке мережеве обладнання в Києві, Харкові є найдешевшою і найефективнішою магістраллю для підключення до глобальної мережі Інтернет за протоколом IP. Маршрутизатори дозволяють обмінюватися інформацією будь-яким типом комп'ютерів.
 3. Мережеві сховища є надійною системою для зберігання даних. Таке мережне обладнання, відгуки про яке вас влаштують, знадобиться у випадку, якщо ви об'єднуєте кілька ПК в одну локальну мережу. Найчастіше подібні пристрої купують для офісів. Але не менш корисними подібні сховища виявляться для домашнього користування, особливо, якщо в будинку повно техніки: смартфонів, ПК, планшетів, Smart-TV, нетбуків тощо. Головною функцією та завданням NAS є збір та зберігання даних усіх пристроїв.

Мережеве обладнання купити можна за прийнятною ціною. Вона залежатиме від потужності, пам'яті, типів масивів, що підтримуються.

Інші різновиди мережного обладнання, їх призначення

Розкіштесь на концентратори або «хаби» (Hub). Девайси створюють логічну структуру: щоразу, отримуючи пакет однією з портів, концентратор пересилає їх у інші. Зверніть особливу увагу на активні хаби. Крім транспортування даних, вони, мабуть, посилюють сигнал передачі.

Відчутно скоротити мережевий трафік допоможе комутатор (Switch). Девайс обслуговує відразу кілька запитів, об'єднує величезну кількість машин, комп'ютерів, через що стає дорогим задоволенням, але дуже продуктивним.

Мережеве обладнання, ціни якого прийнятні, також представлено шлюзами або програмно-апаратними комплексами, мультиплексорами, мостами, що розширюють розміри мережі. її фільтрує.

Переваги придбання мережевого обладнання в магазині «АВІК»

Полегшити вибір допоможе докладний опис специфікацій кожного продукту в інтернет-магазині Avic.ua. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, то вас підтримають професійні консультанти, зорієнтують у ціні та оптимальному пристрої з урахуванням навантаження, швидкості передачі інформації тощо. Продаж ведеться у віртуальному режимі, тому свою покупку ви робите у зручний час.