0-800-307-900
Працюємо з 9:00 до 19:00
 • Безкоштовно по Україні
  0-800-307-900
  Години роботи у Києві :

  Київ

  Пн-Нд 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7, м. "Хрещатик" (червона лінія), м. "Золоті ворота" (зелена лінія)

  Години роботи у Харкові :

  Харків

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазини:

  Павлівська площа, 8 (М "Площа Конституції")

  Години роботи у Одесі :

  Одеса

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Преображенська, 41

UA

Пориньте у світ розваг з колекцією телевізорів та аксесуарів AVIC

Телевізор – неодмінна складова повсякденного життя. Інформаційний канал, розважальний центр… цей пристрій дає можливість насолоджуватися улюбленими фільмами, телепередачами та спортивними подіями у високій якості зображення і звуку. Все більше людей шукають телевізори, що поєднують передові технології, стильний дизайн та зручні функції. В розділі AVIC «Телевізори та аксесуари» ви знайдете десятки пропозицій провідних брендів (телевізори KIVI, телевізори Samsung, телевізори Xiaomi та ін.), здатні перетворити ваш дім на повноцінний кінотеатр з найсучаснішими технологіями для незабутнього комфорту перегляду.

 

Купити телевізор – це легко!

Звісно ж, якщо знати, які вони бувають та «що можуть». Сотні пристроїв з нашого асортименту, наприклад, телевізори Philips, телевізори Ergo, телевізори Elenberg, розподілимо за такими ознаками.

 

Діагональ екрану

Можна купити телевізор:

 

маленький – до 20 дюймів, а також 23-24, 29, наприклад, телевізори Grunhelm. Зазвичай, такі встановлюють у якості додаткового у спальні або як телевізор для кухні;

стандартний – 31-32, 38-40 та 42-43 дюйми (телевізори Realme, телевізори Mustery); 

великий – від 49 діагоналі та більші.

Розмір екрану варто обирати залежно від відстані, з якої ви будете дивитись  TV. Наприклад, телевізор 32 діагональ оптимально встановити за 3-4 метри від місця перегляду, а 60 діагональ телевізор – не ближче, ніж 6 метрів, щоб не томились очі. Кращі моделі пропонують телевізори LG, Hisense.

 

Роздільна здатність екрану

Це кількість пікселів, яку може відображати телевізор. Чим вище параметр, тим якіснішою та більш деталізованою, натуральною буде картинка.

 

HD (High Definition)

Телевізори HD мають роздільну здатність 1280x720 px. Забезпечують якісне зображення з високим рівнем деталізації, проте не досягають максимального розкриття деталей на великому екрані.

 

Full HD

Роздільна здатність екрану 1920x108 точок. Пристрої гарантують чіткість та ретельне відтворення деталей, особливо, на середніх діагоналях.

 

UHD (4K)

Телевізори 4K мають роздільну здатність 3840x2160 пікселів. Надзвичайно чіткі та реалістичні. Це один з кращих варіантів серед любителів кіно та геймерів.

 

8K

На екрані телевізор 8K містить 7680 px по горизонталі та 4320 px по вертикалі. Це вдвічі більше, ніж пропонують TV 4К! Купити телевізор 4К або 8К за вигідною ціною ви можете на сайті AVIC.UA

 

Типи телевізорів

 

За технологією створення зображення бувають:

QLED телевізори – використовують квантові точки для підсвічування пікселів,забезпечуючи яскраву, контрастну та насичену картинку з широким колірним спектром;

LED телевізори – для освітлення екрану залучені світлодіоди з низьким енергоспоживанням та тривалою роботою;

LCD телевізори – рідкі кристали формують зображення, а щоб його відобразити пристрій оснащено заднім підсвічуванням;

телевізори OLED – технологія передбачає автономне піксельне свічення. Коли точка вимкнена, то повністю чорна, що високу контрастність та різкість зображення. Такі телевізори мають широкий кут огляду та живі кольори.

З асортименту AVIC можна купити телевізор Smart TV, з вигнутим (або ні) екраном, а також з Wi-Fi та вбудованими цифровими тюнерами. Кожен з пристроїв має свої переваги. Який телевізор обрати – залежить від ваших особистих пріоритетів щодо якості зображення, яскравості, контрастності, функціональності.

 

Аксесуари для телевізора

Якщо вже маєте чудовий TV вдома, або щойно придбали телевізор Sony чи якийсь інший, і потрібні додаткові пристосування, пропонуємо:

кріплення для телевізорів – фіксовані, поворотні, похило-поворотні, стельові. Кронштейни для телевізорів металеві, відповідної діагоналі;

HD-медіаплеєри –  IPTV, на ОС Android, з підтримкою 3D, інтернет-сервісів. Медіа-програвачі з вбудованою пам’яттю, підтримкою Wi-Fi, AirPlay, Bluetooth, Ethernet, DLNA тощо;

мультимедійні проектори – яскравістю до 3000 та більше люмен. Портативні проектори картинкою HD, FullHD; карти підписки онлайн сервісів.

На сайті AVIC є все, щоб отримати задоволення від перегляду улюбленого! Переходьте до товарних підкатегорій на сайті, щоб обрати потрібне.