0-800-307-900
Працюємо з 9:00 до 19:00
 • Безкоштовно по Україні
  0-800-307-900
  Години роботи у Києві :

  Київ

  Пн-Нд 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7, м. "Хрещатик" (червона лінія), м. "Золоті ворота" (зелена лінія)

  Години роботи у Харкові :

  Харків

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазини:

  Павлівська площа, 8 (М "Площа Конституції")

  Години роботи у Одесі :

  Одеса

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Преображенська, 41

UA

Охоронні системи

278 моделей /Сторінка 1
Показано 278 товар
Акційна ціна на сайті
Топ товар
privatbank
1 187 грн
1 099 грн
privatbank
1 619 грн
1 499 грн
privatbank
1 727 грн
1 599 грн
privatbank
2 699 грн
2 499 грн
privatbank
2 159 грн
1 999 грн
privatbank
1 619 грн
1 499 грн
privatbank
3 116 грн
2 885 грн
privatbank
2 699 грн
2 499 грн
privatbank
3 239 грн
2 999 грн

Чому важливо встановити охоронні системи?

Системи охорони – це не лише сигналізація, що подасть сигнал про небезпеку, аварійний стан чи певну подію. Це значно більше та важливіше – сукупність технічних засобів для виявлення проникнення та подачі сигналів сповіщення (тривоги чи службових). IP-камери відеоспостереження, домофони, відеореєстратори, датчики – усі ці та інші пристрої, об’єднані в систему, організують безпрецедентний рівень безпеки вашого офісу та приватного сектору.

З яких компонентів  складаються охоронні системи безпеки?

Для використання в особистих цілях та для захисту відомої території, приміщень, на AVIC.UA можна купити системи охорони і безпеки.

IP-камери відеоспостереження

За допомогою веб-протоколу, IPTV камери передають відео та аудіо на віддалений сервер або монітор, забезпечуючи нагляд та безпеку. Зазвичай, камери стеження встановлюються для відеоспостереження в будинках, офісах, магазинах, щоб захистити майно та відслідковувати події. А кілька об’єднаних програмно пристроїв утворюють комплекти відеоспостереження.

Домофони

Монтаж пристроїв здійснюється у зв’язку вхідних дверей будинку або квартири та внутрішньою частиною, дозволяючи спілкуватися з візитером зовні. Домофон спрощує контроль доступу до приміщень. Купити домофон брендів Slinex, BAS-IP різних модифікацій, також значить – полегшити комунікацію з відвідувачами.

Відеореєстратори для охоронних систем

Модулі записують і зберігають відео- та аудіоматеріали, отримані з камер відеоспостереження або інших джерел, забезпечуючи архівування та можливість перегляду записів для безпеки і аналізу подій. Купити відеореєстратор у Харкові за доступною ціною можна на AVIC.UA  

Офісні сейфи

Міцні та надійні контейнери призначені для зберігання документів, грошей та інших цінностей у комерційних, офісних приміщеннях та приватних домоволодіннях. Купити сейф доцільно, щоб попередити крадіжки, а також доступ до майна природних факторів: вогню під час пожежі, затоплень та навіть вибухів.

Комплекти сигналізацій  

Набори електронних пристроїв допомагають захистити будівлі та території від несанкціонованого доступу. В переліку – датчики руху, магнітні контакти, сирени та інші комплекти сигналізацій для дому, що сповіщають користувача про можливі загрози.

Датчики та сповіщувачі – для чого в системах охорони?

Електрокомпоненти виявляють незвичайні події та потенційні небезпеки на основі руху, відкриття дверей, розбиття скла або диму. Охоронні датчики спрацьовують, коли виникає одна з перелічених подій та сповіщає центр моніторингу про можливу небезпеку. Лишається вжити відповідних заходів безпеки.

Що таке охоронні системи безпеки?

Модулі керування відповідають за збір, обробку та виконання команд, що стосуються автоматизації та керування різними пристроями та системами розумного будинку. Системи безпеки охорони Ajax, FIBARO, ORVIBO, Zipato забезпечують взаємодію зі смарт-пристроями, освітленням, опаленням, сигналізацією та іншими компонентами через мобільний додаток або голосові команди.

Техніка захисту інформації

Включає пристрої для шифрування даних, здійснення фізичних заходів безпеки, аутентифікації користувачів, а також мережевих заходів безпеки, спрямованих на запобігання несанкціонованому доступу, злому або втраті інформації. В нашому каталозі представлено різноманітні рації, приймачі, радіоантени тощо.
Якщо плануєте побудувати власну систему безпеки для будинку чи офісу, скористайтесь нашими пропозиціями. На AVIC.UA є все необхідне.

Питання і відповіді

Скільки коштують Охоронні системи в інтернет магазині Avic.com.ua?

Ціна на Охоронні системи починається від 0 ₴ до 0 ₴.

Які Охоронні системи найпопулярніші?

Найпопулярніші Охоронні системи в 2024 році

  Які недорогі товари в категорії Охоронні системи ?

  ТОП товарів за низькою ціною з категорії Охоронні системи

   Чи можна повернути Охоронні системи ?

   Якщо вам не підійшов товар ви можете обміняти його або скасувати договір купівлі-продажу на товар протягом 14 днів якщо:
   ➤ товар не був використаний і його товарний вид збережений;
   ➤ призначені для користувача можливості, пломби, ярлики, оригінальні пакувальні плівки присутні на товар, відповідно до установки виробником;
   ➤ наявність розрахункового документа.

   Де купити Охоронні системи ?

   Ви можете купити Охоронні системи в онлайн магазині Avic.com.ua і в магазинах:
   • Київ, вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7
   • Харків, Павлівська площа, 8
   • Одеса, вул. Преображенська, 41