0-800-307-900
Працюємо з 9:00 до 19:00
 • Безкоштовно по Україні
  0-800-307-900
  Години роботи у Києві :

  Київ

  Пн-Нд 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7, м. "Хрещатик" (червона лінія), м. "Золоті ворота" (зелена лінія)

  Години роботи у Харкові :

  Харків

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазини:

  Павлівська площа, 8 (М "Площа Конституції")

  Години роботи у Одесі :

  Одеса

  Пн-Нд: 10:00 — 19:00

  Магазин:

  вул. Преображенська, 41

UA

Оргтехніка: інструменти для правильної офісної роботи

Обладнуючи офісні відділи на виробництві, важливо правильно підібрати ефективну, недорогу оргтехніку. У Києві, Харкові загляньте на онлайн-вітрини магазину Avic.ua та виберіть необхідні пристрої для організації комфортної та продуктивної офісної роботи. Класифікація оргтехніки, ціна на яку доступна, відбувається за функціональними ознаками та призначенням. Як часто ви стикаєтеся зі складанням, опрацюванням документації, роботою з носіями інформації, поліграфією, репрографією? Вам варто купити оргтехніку в інтернет-магазині Avic.ua тим більше, не виходячи з дому.

Види оргтехніки та допомога у виборі

У кожному офісі важлива наявність засобів для пошуку, зберігання документів. Не зайвим виявиться хоча б один сканер, демонстраційний екран, проектор, безліч різних комп'ютерних аксесуарів від мультимедійного обладнання до кабелів джерел живлення тощо.

Щоб розуміти, яким технічним обладнанням потрібно «озброїтися», враховуйте деякі фактори. Комусь знадобляться ламінатори у великій кількості, інших влаштує пара-трійка сканерів, машин МФУ. У будь-якому офісі необхідним інструментом ефективної роботи стануть принтери та спеціальні системи, знищувачі документів.

Перед покупкою оргтехніки, з'ясуйте:

 • обсяги документообігу;
 • необхідність у налаштуванні технічних каналів для зв'язку;
 • оптимальні методи організації технічних засобів;
 • ціну на оргтехніку (Київ, Харків);
 • вартість витратних матеріалів, обслуговування оргтехніки в Україні та ін.

Найкраще підбирати сертифіковані комплектуючі, які відповідають нинішнім стандартам якості. Такі вироби та пристрої ви знайдете в магазині «АВІК» за доступною ціною.

Призначення оргтехніки

На ринку є величезна кількість принтерів, сканерів, МФУ, ламінаторів. Але як вибрати саме той інструмент, який би відповідав вашим вимогам? Оргтехніка, відгуки про яку позитивні, зібрана на вітринах онлайн-магазину і поділяється за призначенням.

 1. Біндери або брошурівники дозволять якісно оформити будь-яку документацію за допомогою акуратної палітурки. Найпопулярнішою та затребуваною продукцією вважається біндер від марки Agent.

 2. Недорогі ламінатори з гарячим, холодним способом ламінування. Продукція брендів Agent, FGK характеризується винятковим дизайном, легкістю у користуванні, величезним вибором налаштувань, програм.
 3. Знищувачі документів призначені для повної утилізації паперів, документів тощо. Пристрої працюють з мінімальним порогом шумності, забезпечують конфіденційність, відрізняються габаритами та ємністю кошиків. Бренди Alligator, Agent, HSM представляють лише надійну продукцію.
 4. Принтери з максимальною роздільною здатністю друку 5760х1440 dpi. Така оргтехніка, ціни якої доступні, організують офісну роботу найкращим чином.
 5. Багатофункціональні, доступні за вартістю сканери для перегляду, редагування, архівації документів. Оргтехніка, характеристики якої вражають, також демонструє абсолютно нову продукцію, бездротові високошвидкісні мережні сканери. Вони справляються з великим масивом інформації, виконують кілька завдань одночасно.
 6. Продуктивні МФУ з інтерфейсами Ethernet, Wi-Fi, різною роздільною здатністю для друку.
 7. Аксесуари для оргтехніки, купити які можна в інтернет-магазині Avic.ua (картриджі, СНПЧ та багато іншого).

Шукайте у штат не лише працездатних співробітників, а й надійну, продуктивну оргтехніку? Довіртеся досвіду світових виробників, експертному вибору. Тепер не доведеться відриватися від виробництва через дрібниці. Оргтехніка, купити яку можна в один клік, стане особливим виконавчим співробітником, який допомагає справлятися з основною канцелярською роботою.