Корпоративні закупівлі від AVIC: Вигоди та Умови

Одним з напрямків роботи магазину Avic є корпоративні продажі. У наших оптових покупців є ряд переваг, які роблять роботу з нами приємною і взаємовигідною.

Стати Корпоративним Клієнтом Avic

У магазині Avic, ми раді співпраці з юридичними особами та підприємствами різних видів. Для початку співпраці з нами, вам потрібно лише заповнити спеціальну форму. Наші оптові менеджери зв'яжуться з вами найшвидше.

Ви організація і хочете у нас купувати? Ми зробимо вам найкращу пропозицію! Зв'яжіться з нами:

Ви організація і хочете у нас купувати? Ми зробимо вам найкращу пропозицію! Зв'яжіться з нами:

 

Що Ми Пропонуємо?

Оптовий склад AVIC

Відділ корпоративних продажів включає в себе широкий спектр товарів, включаючи:

 • Техніку Apple
 • Ноутбуки
 • Комп'ютери та комплектуючі
 • Смартфони
 • Аудіотехніку
 • Гаджети
 • Побутову техніку

Умови Оплати та Доставки

Однією з ключових переваг корпоративного відділу Avic є швидкість підготовки рахунку-фактури. Від моменту отримання вашого замовлення, наші менеджери готують рахунок всього за кілька годин. Крім того, ми пропонуємо можливість оплати замовлення за допомогою інвойсу.

Якщо ви знаходитесь у Харкові, Києві, Дніпрі, або Одесі, у вас також є можливість самостійно забрати своє замовлення з наших магазинів. Для клієнтів, які не можуть самостійно забрати замовлення або знаходяться в інших містах, ми співпрацюємо з Новою Поштою для зручності доставки товару.

Спеціальні Пропозиції для Корпоративних Клієнтів

Avic.ua дарує нашим корпоративним клієнтам низку спеціальних пропозицій. Окрім індивідуальних знижок на оптові закупки, ми пропонуємо також:

 • Якісне гарантійне обслуговування
 • Можливість робити попереднє замовлення або отримувати техніку безпосередньо зі складу постачальника, якщо вона відсутня у нашому магазині.
 • Можливість брендування продукції логотипами компаній
 • Обмін з доплатою

Також, за допомогою послуги Trade-in, наші клієнти можуть економити додатково. Для цього, при оформленні замовлення, просто повідомте нашому менеджеру про необхідність оцінки вашої старої техніки. Знижка обчислюється на основі її вартості.

Для того, щоб стати корпоративним клієнтом Avic.ua, вам лише потрібно заповнити форму на нашому веб-сайті.

 

Корпоративний відділ:
Телефон: +38 (096) 653-40-05
Email: [email protected]
Контактна особа: менеджер Сергій

Хто може стати корпоративним клієнтом Avic.ua?
Ми працюємо з юридичними особами всіх організаційних форм і видів суб'єктів господарювання - фізичні особи - підприємці (ФОП), приватні підприємства, державні і комунальні підприємства. Для того, щоб стати корпоративним клієнтом Avic.ua, необхідно заповнити спеціальну форму на нашому сайті, після чого менеджери зв'яжуться з вами.
Для яких груп товарів діє оптовий прайс?
Купити за безготівковим розрахунком можна абсолютно будь-який товар з асортименту інтернет-магазину Avic.ua. Крім оптового пакета для наших корпоративних клієнтів діють і бонуси в рамках конкретних груп товарів. У тому числі і програма "Разом дешевше". Для постійних клієнтів діють спеціальні пропозиції, акції та знижки.
Які умови доставки для корпоративних клієнтів?
Кур'єрська доставка можлива в Києві і Харкові. Для відправки по Новій Пошті необхідно мати договір з НП, або надати скан-копію довіреності (з печаткою і підписом) на одержувача. Також можливо самостійно забрати товар з магазинів в Харкові, Дніпрі та Києві.
Чи можна купити ноутбуки та комп'ютерну техніку для офісу з розрахунком по безналу?
За бажанням клієнта оплата може бути здійснена за безготівковим розрахунком. Для цього потрібно надати менеджеру реквізити підприємства. Корпоративний відділ підготує рахунок-фактуру для оплати за безготівковим розрахунком. Отримати товар можна або за дорученням на одержувача, або під печатку і підпис директора підприємства. Одержувачу необхідно мати оригінал документа, що засвідчує його особу.