0-800-307-900
Працюємо з 9:00 до 19:00
  • Безкоштовно по Україні
    0-800-307-900
    Години роботи у Києві :

    Київ

    Пн-СБ 10:00 — 19:00
    Нд-Вихідний

    Магазин:

    вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7, м. "Хрещатик" (червона лінія), м. "Золоті ворота" (зелена лінія)

    Години роботи у Харкові :

    Харків

    Пн-Нд: 10:00 — 19:00

    Магазини:

    Павлівська площа, 8 (М "Площа Конституції")

    Години роботи у Одесі :

    Одеса

    Пн-Нд: 10:00 — 19:00

    Магазин:

    вул. Преображенська, 41

UA

Електронні книги

158 моделей /Сторінка 1
Показано 158 товар
Осінні знижки до 15%
privatbank
5 209 грн
4 823 грн
Швидка доставка
privatbank
6 680 грн
6 185 грн
Швидка доставка
privatbank
11 016 грн
10 200 грн
Осінні знижки до 15%
Швидка доставка
privatbank
12 467 грн
11 543 грн
privatbank
13 281 грн
12 297 грн
privatbank
15 062 грн
13 946 грн
Осінні знижки до 15%
privatbank
8 619 грн
7 980 грн
Осінні знижки до 15%
privatbank
8 532 грн
7 900 грн

Хоча букридери вже понад десять років представлені на вітчизняному ринку портативних пристроїв, багато обивателів все ще дивуються: навіщо потрібна ця "електронна книга", якщо читати і художню, і наукову літературу можна з того ж планшета? Що робить ці гаджети такими особливими?

«Плюси» та «мінуси» electronic paper

Уся справа у спеціальній технології, що використовується при виготовленні дисплея більшості моделей цього девайсу. Вона була розроблена фірмою E Ink Corporation і отримала назву «електронний папір». До переваг такого екрану можна віднести щадний вплив на очі користувача, відсутність відблисків під яскравим сонцем, енергоекономність та ін. До його недоліків зарахуємо монохромність та порівняно невисоку швидкість завантаження сторінок.

Але все розвивається і сьогодні встигло змінитись вже кілька поколінь E Ink-матриць. Найактуальнішими на сьогоднішній день є E Ink Pearl HD та E Ink Carta - роздільна здатність їх екрану забезпечує високу деталізацію та контрастність зображення. Моделі електронних книг із матрицями більш ранніх версій (E Ink VizPlex, E Ink Pearl) можна купити лише в тому випадку, якщо вони пропонуються за мінімальною ціною.

Якими повинні бути конструкція та габарити рідера?

Однією з незаперечних переваг цих гаджетів є їхня мала вага та розмір. У більшості моделей діагональ екрану складає 6-7 дюймів. Якщо часто доводиться працювати з кресленнями або таблицями, можна підібрати пристрій з діагоналлю 10-13 дюймів.

Традиційно рідер має форму простого прямокутника. Однак у деяких моделей центр тяжіння зміщений до краю, що дозволяє при читанні тримати пристрій в одній руці, не відчуваючи втоми. Вага апарату перебуває у межах 140-350г. Він багато в чому визначається типом матеріалу корпусу (метал або пластик), а також величиною акумулятора.

Додають пристрої ергономічності кнопки, що дозволяють перегортати сторінки, не вдаючись до торкання екрана. Вони можуть розташовуватись на лівому та правому торці корпусу, а можуть бути винесені на передню рамку.

Сенсорний екран – необхідність чи опція?

Якщо Ви хочете купити електронну книгу недорого, сенсорна навігація – це те, на чому справді можна заощадити. Взаємодіяти з інтерфейсом за допомогою апаратних клавіш дещо складніше, ніж якщо просто тицьнути пальцем у потрібний пункт меню або піктограму робочого столу. Але гортати книгу зручніше за допомогою кнопок, і саме до цієї операції користувач вдається найчастіше в процесі читання.

Компромісним рішенням може стати модель, яка підтримує як сенсорні, так і апаратні елементи керування. У продажу можна також знайти та купити електронну книгу, взаємодіяти з якою можна лише за допомогою сенсорного екрану. Зупинитись на такому девайсі має сенс, якщо Ви вже маєте досвід використання подібних пристроїв і абсолютно впевнені, що цей варіант є для Вас оптимальним.

У рідерів сенсорні екрани бувають наступних видів:

  • Ємнісний – надійний, стійкий до більшості забруднень, здатний працювати за досить низьких і високих температур. Але такий монітор досить тендітний і дорогий.
  • Інфрачервоний – для спрацьовування сенсора вистачає легкого дотику пальця чи будь-якого непрозорого предмета, відсутні додаткові шари над екраном, які знижують контрастність зображення.
  • Індуктивний – управління здійснюється лише за допомогою спеціального стілусу, що не завжди зручне, але забезпечує високу точність торкання.

На що ще слід звернути увагу?

Сучасні електронні книги, незалежно від вартості, мають досить об'ємне вмістище даних. Але якщо у своєму пристрої Ви плануєте зберігати велику бібліотеку, при виборі моделі слід звертати увагу на ПЗУ. Зважайте на те, що якусь частину пам'яті займе операційна система самого апарата. Буде добре, якщо рідер має також підтримку карт пам'яті.

Добре, якщо рідер здатний працювати з усіма вісімнадцятьма існуючими нині форматами книг. Але якщо це не так – не варто зневірятися. Більшість популярних онлайн-бібліотек надають можливість завантажувати необхідну літературу одразу у кількох форматах. У крайньому випадку, файл завжди можна переконвертувати з одного формату в інший, більш актуальний.

Сьогодні в Україні зовсім нескладно купити електронну книгу з підтримкою аудіофайлів – Коштуватиме вона зовсім недорого. Це дуже корисна функція, яка дозволяє слухати музику, аудіокниги або прослуховувати текст за допомогою програми «Text-to-Speech».

Деякі виробники пропонують своїм покупцям моделі з підсвічуванням екрану. Наявнийе фронтального підсвічування дозволяє безперешкодно насолоджуватися читанням навіть в умовах слабкого освітлення.

Загальні рекомендації

Важливо розуміти, що будь-яка додаткова функціональність електронної книги (наявність браузера, вбудованих ігор та додатків) з одного боку збільшує її ціну, а з іншого зменшує час її автономної роботи. Не варто вимагати від цього пристрою підтримку всіх операцій, з якими легко справляється планшет.

Рідер – це вузькоспеціалізований пристрій, призначений для того, щоб зробити читання максимально комфортним. Вибір розміру та виду шрифту, регулювання полів та встановлення міжрядкової відстані – тут Ви маєте можливість налаштувати графічну подачу тексту відповідно до власних уподобань.

Ми пропонуємо Вам скористатися послугами нашого онлайн-сервісу та купити електронну книгу в інтернет-магазині «Avic». До уваги клієнта представлений великий каталог пристроїв зі зручними фільтрами сортування. На персональній сторінці кожної моделі є її докладний опис та фото з кількох ракурсів. У разі виникнення будь-яких додаткових питань – є можливість звернутися до наших консультантів. Приємних покупок!

Питання і відповіді

Скільки коштують Електронні книги в інтернет магазині Avic.com.ua?

Ціна на Електронні книги починається від 4 823 ₴ до 13 946 ₴.

Чи можна повернути Електронні книги ?

Якщо вам не підійшов товар ви можете обміняти його або скасувати договір купівлі-продажу на товар протягом 14 днів якщо:
➤ товар не був використаний і його товарний вид збережений;
➤ призначені для користувача можливості, пломби, ярлики, оригінальні пакувальні плівки присутні на товар, відповідно до установки виробником;
➤ наявність розрахункового документа.

Де купити Електронні книги ?

Ви можете купити Електронні книги в онлайн магазині Avic.com.ua і в магазинах:
  • Київ, вул. Пушкінська (нова вул. Євгена Чикаленко), 2-4/7
  • Харків, Павлівська площа, 8
  • Одеса, вул. Преображенська, 41