Дизайн і родзинки Vivobook Pro 14X / 16X OLED

Зовнішній вигляд новинок - скромно, але елегантно. Замість глянсових панелей встановлені стримані елементи. Розробники виділили клавішу Escape яскравим помаранчевим кольором, вона контрастно виглядає на тлі інших. Asus Vivobook Pro 14X поступається в розмірах моделі Pro 16X, габарити «молодшої» версії - 317,4х228,5х17,9 мм при вазі всього 1,45 кг. Ноут зручний для перенесення, що актуально, якщо ви часто в роз'їздах. Розміри «старшої» моделі - 360,5х259х18,9 мм, а вага - 1,95 кг.

Ноутбуки від Асус - перші пристрої в світі, які отримали сертифікат VESA DisplayHDR True Black 600. Крім цього, документально підтверджено, що гаджети відтворюють кольори на професійному рівні. Це означає, що комп'ютери підходять веб-дизайнерам і розробникам. Ноутбуки відповідають стандартам PANTONE Validated і TÜV Rheinland.

Технічні характеристики топових пристроїв

Гаджети професійного сегмента повинні бути продуктивними і енергоефективними. Адже автономність і швидкість роботи - основні критерії при виборі комп'ютерної техніки. Характеристики Asus Vivobook Pro 16X і молодшої версії:

Процесор і графіка. Обидві новинки запропоновані в двох модифікаціях - з чіпсетами Intel Core i5-11300H або Intel Core i7-11370H. У старшої моделі за графіком відповідає процесор Intel Iris Xe Graphics, а в молодшій - Intel Iris Plus Graphics. Обидва варіанти отримали відеоадаптер NVIDIA GeForce RTX 3050 Mobile. Ноутбуки - найпотужніші системи для роботи з зображеннями і відеоконтентом. Процесори витримують запуск декількох складних програм, що актуально, адже дизайнери часто працюють з двома і більше додатками.

  • Охолодження і акумулятор. При високому навантаженні техніка не перегрівається завдяки двом вентиляторів і фірмової технології ASUS IceCool Plus. Старша модель обладнана батареєю 96 Вт · год, а молодша - 63 Вт · год.
  • Тачпад. Робоча сенсорна панель повинна бути максимально комфортною при експлуатації в ноутбуках такого сегмента. Розробники подбали про це, захистивши тачпад від помилкових спрацьовувань. Панель підтримує управління жестами, розпізнає до чотирьох елементів.
  • Звук і дисплей. Екрани OLED забезпечують яскраве і детальне зображення при роботі з графікою. Дозвіл в Asus Vivobook Pro 16X становить 3840х2400 або 2560х1600 пікселів, а в Pro 14X - 2880х1800. За звучання відповідає стереосистема, яка отримала сертифікат Harman Kardon.

Ноутбуки обладнані HD-камерами і підтримують бездротові технології. Підключення до мережі здійснюється за допомогою Intel Wi-Fi 6. Завдяки Bluetooth 5.0 синхронізація з іншими пристроями відбувається з максимальною швидкістю.

Чи варто купувати Vivobook Pro 14X / 16X OLED
Останні моделі ноутбуків Asus - найпотужніші апарати для роботи з графікою. Дизайнери і модельєри можуть відчути високу продуктивність процесора і швидкість відгуку тачпада. Користувачам запропоновані пристрої в сірому, білому, чорному і сріблястому відтінках.

Гаджети обладнані безліччю портів для підключення сторонньої апаратури. Топові ноутбуки відносяться до преміум-сегменту, ціна відповідає їх можливостям. Професійним дизайнерам і розробникам варто доглянути таку техніку для роботи.