Процесор М2

Інженери Apple стверджують, що новий чіп набагато потужніший за свого попередника М1, на базі якого працюють торішні MacBook Pro. Процесор, представлений на презентації, підтримує технологію декодування ProRes, а також зовнішні 6-К дисплеї.

proczesor-m2-ta-viriz-u-displeyi-apple-predstavila-novij-macbook- air-1

Якщо заглибитись у технічні характеристики, чіп побудов на 5-нм техпроцесі, як і його попередник М1. Оскільки кращі процеси виготовлення N3 та N4P TSMC недоступні для масового виробництва до 2023 року, N5P та N4 є найновішими життєздатними технологіями.

Щодо операційної системи, то в основі MacBook Air 2022 лежить IOS 16. В оновленні iOS додалося відразу кілька функцій, включаючи можливість персоналізувати екран блокування, ділитися своїм екраном з іншими користувачами, а також нові функції при диктуванні повідомлень та нові можливості перекладу . Наприклад, камера пристрою може розпізнавати текст на фотографіях або відео і моментально перекладати його.

Оновлена ​​фронтальна камера, дисплей та MagSafe

Його товщина становила всього 11,3 мм. У ньому встановлено 13,6-дюймовий екран Liquid Retina, він на 25% яскравіший за попередній (500 ніт) і насиченіший.

Фронтальна камера FaceTime HD з роздільною здатністю 1080p та покращеною роботою при низькому освітленні захоплює вдвічі більше світла. По корпусу встановлено 4 динаміки з підтримкою просторового аудіо. При цьому всередині немає кулера.
У дизайні новинка нагадує новий MacBook Pro – біля екрана ноутбука тонкі рамки, з'явився виріз у дисплеї під передню камеру. Габарити корпусу: 1,13х30,4х21,5 см.

proczesor-m2-ta-viriz-u-displeyi-app macbook-air-2

Працює ноутбук від однієї зарядки до 18 години. Є новий адаптер з двома USB-С і підтримка швидкого заряджання – до 50% за 30 хвилин.

Є новий адаптер із двома USB-С та підтримка швидкої зарядки – до 50% за 30 хвилин, а також заряджання MagSafe. Є функціональні кнопки зі сканером відбитка пальців. До 18 години автономної роботи в режимі відтворення відео.