Активно слідкуєте, як розвивається світ смартфонів, лептопів? Так, що у вашому календарі навіть «проставлено» дати майбутніх презентацій? 2023-й обіцяє безліч блискучих пристроїв, багато з яких вже анонсовано. Але ж ви тут, щоб дізнатись про новинки, вихід яких не за горами, так?

Отож ми зібрали інсайди про найкращі смартфони і ноутбуки, що мають з’явитися з найближчим часом. 

Довгоочікуваний iPhone 15

Будь-який Apple заслуговує на 1 місце в списку кращих майбутніх мобільних пристроїв. Яблучний смартфон 2023 традиційно очікується у вересні, а сам він отримає:

  • порт USB-C замість Lightning;
  • динамічний «острівець» з датчиками FaceID і селфі-камерою;
  • процесор Qualcomm A16  та 8 ГБ ОЗУ з приростом продуктивності до 15% (для базової конфігурації) та новий 3 нм чип A17 в iPhone 15 Pro;
  • фотокамеру 48 МП в iPhone 15 та 10-кратний zoom-телеоб'єктив у моделі  Pro Max.

iPhone 15 також отримає технологію Periscope, а також титановий корпус з вигнутими краями, більший виступ камери та тоншу лицьову панель. Любителі Apple напевне «облюбують» і новий червоний колір iPhone 15.

Складіть піксель Google

Pixel Fold, анонсовано на Google I/O 2023, надійде в продаж на початку червня. Складаний смартфон має внутрішній 7,6-дюймовий дисплей 120 Гц та 5,8-дюймовий «закритий» – з чипом Tensor G2, 12 ГБ ОЗУ та 256 або 512 ГБ внутрішньої пам’яті. 30 Вт батарея ємністю 4820 мАг має забезпечити до 24 годин автономності. Можливості зйомки фото / відео Pixel Fold покладено на камери – 48 МП з OIS, а також дві – по 10,8 МП: ширококутну і телеоб'єктив з 5-кратним оптичним зумом.

Samsung Galaxy S23

Купити смартфон Samsung можна буде в одній з 3 версій: Galaxy S23, Galaxy S23+ та «ультра». Смартфони працюватимуть на кастомізованому чипі Qualcomm Snapdragon 8 2  Gen з тактовою частотою 3,36 ГГц. І якщо вірити інсайдам, Samsung Galaxy оснащено екранами 6,8 дюймів та камерою…200 МП. Погодьтесь, має бути вражаюче!

Nothing Phone 2

Android-смартфон з’явиться у 3 декаді 2023-го, зі встановленим процесором Qualcomm Snapdragon 8, хоча поки невідомо, якого покоління. З тизеру в Twitter видно, що пристрій має світлодіод на задній панелі, який у Nothing Phone (1) використовувався як індикатор запису. Можливо, у Nothing Phone (2) він виконуватиме ту ж функцію. Або слугуватиме індикатором повідомлень. Ще одна цікава деталь майбутнього Nothing Phone 2 – перемикач, але враховуючи його розташування (під склом на задній панелі), легко здогадатись, що це лише деталь дизайну.

Apple MacBook Air

«Яблучний» ноутбук 2023 з екраном 15 дюймів, тонкими рамками і Apple Force Touch. Щодо чипу продуктивності є дві версії: або це буде M2 Pro (хоча це зробило лептоп прямим конкурентом машинам MacBook Pro), або M3, перший процесор на основі 3-нанометрового техпроцесу. А, отже, матиме до 50% вищу продуктивність у порівнянні з попередниками, до 15% більшу швидкодію та на 30% менше споживання енергії. Очікується, що без підзарядки Apple MacBook 2023 працюватиме до 20 годин.

Lenovo Yoga Book 9i

Приголомшливий лептоп з двома OLED-дисплеями 2,8K з інноваційною підставкою-трансформером.

Купити ноутбук доцільно для використання як звичайну «розкладушку», помістивши фізичну клавіатуру на нижній дисплей, коли вона складена навпіл, або використовуючи віртуальну клавіатуру з тактильною підтримкою, що відображається на OLED-панелі. Або ж відразу 2 екрани!

Напрочуд тонкий і легкий Yoga Book 9i оснащено процесором Intel Core 13-го покоління для роботи без затримок.

Інші цікаві лептопи, що мають здивувати світ в 2023-м:

  • ASUS ProArt Studiobook 16 3D – лінійка, оптимізована для творчих та наукових додатків;
  • Apple MacBook Pro 14 та 16 M2 – з покращеною продуктивністю M1 Pro та M1 Max;
  • Microsoft Surface Pro – з покращеними можливостями рукописного введення порівняно з конфігураціями на базі 5G ARM;
  • модернізовані ноутбуки Dell XPS 15 і Dell XPS 17 – функціонально схожі та з інтеграцією клавіатури XPS 13 Plus.

Це лише кілька очікуваних пристроїв, і, звичайно, з'являться моделі, про які ми ще не писали. Загалом, 2023-й має стати роком складаних смартфонів. Та ноутбуків з покращеною продуктивністю і ще більшою кількістю функцій, орієнтованих на творчість.