Буквально днями нова лінійка культових смартфонів Samsung Galaxy S 24 стане доступною для покупки. Серія включає базову модель, а також Galaxy S24 Plus та S 24 Ultra. Всі три телефони представлені на заході Samsung Galaxy Unpacked і всі вони мають безліч нових функцій і оновлених компонентів. Одним із параметрів, про які варто поговорити, є батарея. Саме він визначає автономність пристроїв, скільки смартфони можуть опрацювати без підзарядки. Ось наш короткий опис кожної моделі Samsung С24.

Також рекомендуємо почитати:

Коли вийде Samsung Z Fold 6? Все, що відомо про Samsung Galaxy Z Fold 6: новини, інсайди, характеристики, ціна

Samsung S 24 – розмір батареї для всіх моделей

Samsung S 24 – розмір батареї для всіх моделей

Перш, ніж порівняти потенціал акумуляторів нових флагманів Samsung, ось їх характеристики.

  • Galaxy S24 – 4000 мАг (попередник Galaxy S23 має 3900 мАг), зарядка – 25 Вт провідна, 15 Вт бездротова.
  • Galaxy S24 Plus – 4900 мАг (S23 Plus має 4700 мАг), зарядка – 45 Вт провідна, 15 Вт бездротова.
  • Galaxy S24 Ultra – 5000 мАг; 45 Вт дротова, 15 Вт бездротова.

Щодо швидкості зарядки, то ця деталь смартфонів С24 поки не розголошується.

У магазині AVIC онлайн та у фізичних точках продажів у Харкові, Києві, Дніпрі та Одесі, на Samsung С24 Ультра ціна без значної націнки, а значить, купити ці смартфони можна вигідно.

Порівняння S24 Samsung Galaxy

А тепер, власне, порівняння S24 Samsung Galaxy.

І Galaxy S24, і Galaxy S24 Plus отримали батарею зі збільшеною ємністю на 100 мАг та 200 мАг відповідно, тоді як смартфони Samsung S24 Ultra залишився на 5000 мАг, як було у його попередника S23 Ultra.

На момент написання статті Samsung ще не надав жодних докладних даних про час роботи батареї, зазначивши лише, що всі три телефони мають триваліший термін служби та ємність, достатню на цілий день.

Поки що ми не закінчили власне тестування смартфонів Samsung S24, але ми маємо деякі думки щодо того, як вони можуть працювати.

Отже, всі три моделі мають нові мікросхеми. Зазвичай це додає пристроям енергоефективності. Але не все так однозначно. По-перше, всі S24 мають вбудовані функції штучного інтелекту, які можуть вимагати більше енергії, ніж менш розумні функції їх попередників.

Дисплей Galaxy S24 Plus збільшився з FHD+ до QHD+ і це також може прискорити розрядку акумулятора. З іншого боку, екран отримав адаптивну частоту, яка може знижуватись зі 120 Гц до 1 Гц, а це вже економія батареї.

Скільки Galaxy S24 працюють без заряджання?

Скільки Galaxy S24 працюють без заряджання?

Озброєний акумулятором 4000 мАг, найменший телефон серії S цього року показав разючий результат активного використання 12:07 годин, що випереджає його попередника.

Розбиваючи результати за категоріями, Samsung С 24 показав 23:26 години роботи в режимі розмови, що трохи не дотягує до моделей Galaxy S23. Проте тест браузера показав більший час роботи 9:46 годин, ніж у попередника.

Тривалість відтворення відео значно покращилася – до 17:46: майже на 4 години більше, ніж у Galaxy S23. Витривалість в іграх також трохи зросла до 7:34 години.

Як тільки ми дізнаємося більше про Samsung Galaxy S24, одразу повідомимо все цікаве і вам. А поки що ознайомтеся з нашими попередніми оглядами флагманів Samsung:

Яким буде Samsung Galaxy S24 Ultra – дата виходу, ціна, характеристики, огляд південнокорейського флагмана 2024

Яким буде Samsung Galaxy S24 та S24 Plus – дата виходу, ціна, характеристики, новини