Ігрові смартфони Asus: особливості дизайну

Зовні відмінності між новою версією та попередньою помітні мало. Габарити залишилися 172,8 х77, 3 мм, але остання стала трохи тоншою і тепер товщина становить 9,9 мм. Вага новинок ― 238 р.

Обидві моделі 2021 року залишилися у стильному корпусі. На передній панелі знаходиться скло Gorilla Glass Victus - сучасний варіант у лінійці загартованого скла знаменитого бренду. Воно стійкіше до механічного впливу, витримує падіння з висоти 2 м.

Задню панель прикриває Gorilla Glass 3. Такий захист надійно захистить від пошкоджень. При цьому алюмінієва рамка додатково сприяє цілісності контуру.

Asus ROG Phone 5s на задній панелі демонструє логотип із підсвічуванням. Обидві моделі відрізняються бічним розміщенням роз'ємів. Стабільність інтернет-з'єднання гарантує Wi-Fi 6Е.

Asus ROG Phone 5s Pro на задній панелі має додатковий кольоровий дисплей. Це унікальне рішення дозволяє проконтролювати рівень зарядки, вхідний дзвінок та іншу інформацію.

Новий продуктивний процесор

Обидві моделі працюють на Qualcomm Snapdragon 888+, який став найпотужнішою версією. Його частота 3 ГГц, обчислювальна спроможність підвищилася на 25%. Компанія пропонує вибирати між кількома режимами за допомогою диспетчера продуктивності:

  • X Mode;
  • Dynamic;
  • Ultra durable.

Вони оптимізують витрати енергії, заощаджуючи до 67%. Термін служби в результаті збільшується вдвічі.

Для охолодження та оптимізації теплової структури акумулятор ємністю 6000 мА·год розділений на 2 частини, які розташовані по обидва боки процесора. В результаті тепло, що виділяється їм, рівномірно розподіляється і не накопичується всередині. Оптимізації сприяє вдосконалена парова камера та графітові листи.

Охолодження забезпечує AeroActive Cooler 5, який знаходиться у центрі навпроти процесора. Він гарантує подачу повітря в найгарячішу точку, керується кнопками на панелі. Така система призвела до зниження температури на 100С.

Asus ROG Phone 5s пропонує 128 чи 256 ГБ сховища. У першому випадку він поставляється з 8 або 12 ГБ оперативної пам'яті, у другому - 12 або 16 ГБ. Asus ROG Phone 5s Pro доступний із показниками 18/512 ГБ.

Дисплей та можливості для ігор

Новий екран Samsung E4 AMOLED ― це частота 144 Гц та зменшення затримки між введенням та результатом. Показник оновлення торкання 360 Гц із затримкою 24 мс забезпечує плавність, максимальний відгук, зниження ймовірності випадкового натискання. Точність передачі кольору гарантує HDR. У моделей рекордне значення Delta-E - менше 1, а це означає, що всі відтінки відображаються максимально реалістично. Новинки пропонують покращені функції для геймінгу:

Управління рухом. Нахиліть телефон, щоб повернути у грі, натисніть для прискорення ― використовуйте будь-який із десяти запропонованих способів.
Дотик позаду. Проведіть пальцем на звороті гаджета ― приховані сенсорні датчики забезпечують функцію тригера подібно до ігрових консолей.
Ультразвукове керування. Датчики на бічній панелі дозволяють керувати через скидання, торкання, ковзання навіть одночасно.

Хоча вважається, що купують такі пристрої не через камери, виробник вмонтував три об'єктиви: на 64, 13 і 5 Мп, а також фронтальний на 24 Мп. Режим професійного відео доповнює чудові характеристики.

Подвійні динаміки, збалансований стереозвук, роз'єм 3,5 мм дозволяють отримати чистий ефект. На таку міць ви навряд чи розраховували.

Такі характеристики ставлять ці ігрові смартфони у розряд найкращих. Якщо ви хочете нових відчуттів у поєднанні з небаченою продуктивністю, Asus ROG Phone 5s та Pro ― те, що потрібно.