Дизайн

Виготовлений з пластику білого кольору, завдяки чому він такий легкий (1,55 кг). Через шорсткості по всій поверхні корпусу на ньому не буде видно відбитки пальців, з якою б інтенсивністю не використали пристрій.

Внутрішня частина теж повністю біла за виключення чорного матового екрану, зверху якого знаходиться вічко веб-камери, і клавіатури.

Екран

Діагональ в 14,1 дюйма має прийнятні кути огляду, і для роботи цього цілком достатньо.

 

Матова поверхня й розширення в 1366х768 дає можливість розглядати деталі, як при штучному, так і природному освітленні.

Пристрої введення

Клавіатура трохи просідає, але після деякого часу використання це стає непомітним. Додатковий цифровий блок розміщений на буквених клавішах і користуватися ним можна завдяки Fn. Не особливо зрозуміло, для якої мети це було зроблено, але можливо користувачам буде зручна дана функція.

Тачпад такий же шорсткий, при першому використанні це трохи незвично. Але відгукується добре, а робота з мульти жестами проходить на ура.

Продуктивність

Всередині знаходиться чотирьохядерний Intel Atom Z3735F (1,33 ГГц), Intel HD Graphics, 2 Гб оперативної пам'яті. За заданими характеристиками зрозуміло, що грати в ресурсомісткі ігри не вийде. А ось серфить в інтернеті, дивитися фільми або навіть запустити Adobe Photoshop або Adobe Illustrator дуже навіть вийде. Нажаль для зберігання даних виділено всього 32 Гб, і навіть з урахуванням можливого розширення за допомогою картридера або флешок, цього може виявитися недостатньо. Швидше за все цей пристрій створювався як портативна станція для розваг або перегляду й редагування файлів на ходу.

Порти введення та виведення

Кількість роз'ємів для такого пристрою відповідні: два USB 2.0, mini HDMI, слот microSD і вихід для навушників. В принципі цього цілком достатньо з огляду на те, що для складних завдань він не призначений.

Висновки

Це прекрасний вибір для тих, кому потрібен ноутбук з прийнятною ціною та гарною якістю. Стильність і легкість говорять самі за себе, а внутрішні характеристики підійдуть навіть для запуску Adobe програм. У Вас є прекрасна можливість купити ноутбук iRULU SpiritBook S1 Large за вигідною ціною в нашому інтернет магазині.