Функціональні можливості

Новинку оснастили адаптивним еквалайзером, що забезпечує налаштування частоти звуку в залежності від розміру та будови вушної раковини. Система ANC усуває небажане тло під час прослуховування музики. Функція підтримки просторового звуку із динамічним моніторингом положення голови забезпечує відчуття об'ємного звучання.

Навушники Beats by Dr. Dre захищені від дії рідини за стандартом IPX4. Пристрій підходить для використання під час тренування або пробіжки у дощову погоду.

Гаджет оснастили чіпом H1 від компанії Apple, що забезпечує стабільну роботу в парі з iPhone, iPod та MacBook. Гарнітура працює з хмарним персональним помічником Siri та сервісом Find My.

Навушники для спорту: особливості дизайну

Beats Fit Pro орієнтовані використання під час тренування. Новинка доступна в чотирьох варіантах:

  • чорний із червоним;
  • сірий із білим;
  • рожевий із чорним;
  • білий з червоним.

Гаджет отримав спортивний дизайн із гнучкими силіконовими кінчиками, що утримують девайс у вухах при підвищеній фізичній активності. Чохол відрізняється великими розмірами.

Зарядка та автономність

З увімкненим шумозаглушенням навушники працюють 6 годин. Без використання цієї функції – 7 годин. Зарядний чохол збільшує час автономності до 21 години. Кейс не підтримує бездротове заряджання. Шнур підключається через порт USB Type-C.

Навушники Beats Fit Pro вже продають у США. Вартість новинки становила 199 доларів. Коли девайс з'явиться на вітринах українських магазинів, невідомо.