Дизайн гаджета

Навушники OnePlus доступні в двох кольорах - білому і чорному. Зарядний футляр виконаний в мінімалістичному дизайні, виглядає ергономічно. Всередині верхньої кришки передбачені вирізи за формою навушників.

На корпусі розташований індикатор, він світиться, коли «начинка» футляра заряджається. Розробники створили стильний гаджет. Навушники OnePlus Buds Z2 невеликі, їх зручно брати з собою.

Технічні можливості пристрою

Особливість стереосистеми - активне шумозаглушення. Воно приглушує зовнішні звуки на 40 дБ. Це відмінний результат для навушників середньої цінової категорії. Автономність гаджета досягає 7 годин, якщо включити режим активного шумозаглушення. У разі, коли функція неактивна, пристрій може працювати до 38 годин з урахуванням використання зарядного футляра.

Швидке підключення до смартфону забезпечується бездротовою технологією Bluetooth 5.2. OnePlus Buds Z2 можна використовувати під час негоди або сильного вітру, вона захищені за стандартом IP55. За чисте звучання відповідають технологія Dolby Atmos і 11-міліметрові динаміки. Нова модель навушників китайського бренду - функціональний гаджет за доступною ціною!