Навушники з гумовими/силіконовими наконечниками використовуються вже багато років. Як правило, всі вони мають один розмір - і якщо цей розмір не підходить для вух, користуватися гарнітурою стає якщо не неможливо, то важко. Про комфорт можна забути!

Розуміючи це, Apple розробила рішення для AirPods 2 Pro. Кожна пара «яблучної» гарнітури поставляється з трьома різними наборами гумових насадок різного розміру. Це означає, що ви можете відрегулювати їх, щоб краще відповідати специфіки будови вушних раковин. Невеликий спойлер – ви можете навіть пройти безкоштовний тест, щоб дізнатися, який розмір Airpods Pro 2 вам підходить найбільше.

Коли треба замінити/почистити подушечки на Аірподсах, не зовсім очевидно, як вони знімаються. На щастя, це не так важко, як здається.

Як поміняти насадки на навушниках AirPods 2 Pro

Як поміняти насадки на навушниках AirPods 2 Pro

  1. Щоб зняти насадки AirPods Pro, стисніть пальці з обох боків гумової вставки.
  1. Потягніть наконечник AirPods, доки він не натисне. Це вимагатиме певних зусиль, але не турбуйтеся, це їх не зламає. Якщо ви боїтеся розірвати гуму, переверніть кінчик гарнітури перед початком.
  2. Виберіть нову пару вушних вкладишів із коробки – малі, середні чи великі.

Наконечники, які додаються до навушників Airpods Pro, коли ви вперше відкриваєте коробку, мають середній розмір. Якщо вони часто випадають із ваших вух, спробуйте замінити на менші. А якщо викликають роздратування чи навіть біль, спробуйте поставити вкладки більшого розміру.

Просте порівняння дозволить визначити, які наконечники великі, які занадто маленькі. Якщо ви коли-небудь їх переплутаєте, на внутрішній стороні кожної подушечки, біля основи надрукована відповідна літера розміру.

Невелика порада! якщо навушники Airpods Pro 2 постійно спадають, проблему може вирішити просте перевертання їх «догори дригом» для кращої фіксації.

Для фіксації нової пари вкладишів вирівняйте овал на краю наконечника з овалом на динаміці аірподсів і обережно натисніть на наконечник, поки він не стане на місце (ви почуєте клацання).

Як за допомогою тесту Airpods Ear Tip Fit підібрати найкращі вушні вкладки

Як за допомогою тесту Airpods Ear Tip Fit підібрати найкращі вушні вкладки

Буває, що важко визначити, які вушні вкладки підходять саме вам. Якщо недостатньо одного відчуття, щоб ухвалити рішення, ви можете зробити тест на прилягання наконечників. Щоб запустити тест, на вашому iPhone має бути встановлений iOS 13.2 або пізнішої версії.

  1. Вставте Airpods Pro 2 у вуха та відкрийте програму «Налаштування» на пристрої.
  2. Натисніть Bluetooth, який має з'явитися в меню налаштувань.
  3. Знайдіть навушники Apple у списку пристроїв блютуз і торкніться піктограми «i» праворуч.
  4. На сторінці налаштувань Airpods прокрутіть вниз і торкніться «Тест прилягання вкладки».
  5. Натисніть «Продовжити» – «Відтворити», коли будете готові почати тест. Телефон відтворить кілька секунд музики через AirPods, щоб визначити якість контакту між навушниками і вашим вухом.

Якщо результатом буде «щільне прилягання», яке зможе забезпечити адекватне шумопоглинання, під зображенням Airpods на вашому екрані зеленим кольором буде напис «Good Seal». В іншому випадку він стане жовтим із написом «Відрегулюйте або спробуйте інший вушний наконечник».

Примітка. Буває й таке, що Airpods Ear Tip Fit демонструє «Гарне ущільнення» для всіх вушних розмірів наконечників. У такому разі вам доведеться зробити свої висновки, виходячи виключно із власного комфорту.

Можливо, вам також цікаво буде почитати: Що відомо про штучний інтелект на iPhone 16: усі чутки, інсайди, факти