Самим звичним і надійним методом є використання USB-кабелю. З його допомогою можна передавати файли з одного пристрою на інший. Це абсолютно безпечно, швидко та надійно. Для цього необхідно:

 • З'єднати iPhone з комп'ютером за допомогою USB — вставити кабель у відповідні роз'єми на обох пристроях;
 • Щоб комп'ютер зміг виявити мобільний пристрій, перезавантажити айфон;
 • Натиснути“Пуск” на комп'ютері, вибрати розділ “Фотографії”;
 • Клацнути на “Імпорт”, потім вибрати “З USB пристрою”;
 • Визначити ті фото, які хочете передати;
 • Зачекати, доки всі файли не будуть переміщені на ПК;
 • Акуратно від'єднати пристрої. 

</ span>

Цей примітивний метод найчастіше застосовується користувачами Apple. Однак, USB не завжди буває під рукою, тому потрібно знати й інші методи імпорту зображень. 

Як скинути фото з iPhone на комп'ютер засобами Windows?

Щоб організувати швидкий трансфер фото з айфона на ПК з операційною системою Windows, можна використовувати як метод із USB-з'єднанням, так і звичайний Провідник. 

Для застосування другого способу також підключіть iPhone до комп'ютера. Наступним кроком відкрийте “Комп'ютер” і серед запропонованих пристроїв виберіть iPhone, клацнувши по ньому двічі. Перейдіть до папки Internal Storage і зайдіть до DCIM. 

Саме тут зберігаються всі зображення. Створіть нову папку на жорсткому диску або скопіюйте зображення в одну з існуючих. Процедура перенесення фотографій триватиме не більше кількох хвилин.

Зробити це дуже просто, адже користувачі мають практично докладну інструкцію для дій. Таким чином можна також завантажити фото або відео з комп'ютера на айфон, метод працює у зворотному порядку. 

 Як скопіювати фото та альбоми за допомогою сторонніх програм?

Не важливо, хочете ви перекинути файли на iphone з комп'ютера або навпаки, адже існують спеціальні програми, які допоможуть зробити це швидко та якісно. Оскільки імпорт зображень за допомогою USB-кабелю та інших стандартних методів здається досить хитромудрим, були розроблені програми для передачі даних. 

Такі програми націлені на швидкий та ефективний імпорт зображень з iPhone на комп'ютер із Windows. Основна їхня перевага, що за їх допомогою можна переносити не лише окремі фото, а й цілі фотоальбоми. 

Програма Tenorshare iCareFone є однією з найкращих для цієї мети. Інструкція з використання дуже проста:

 • Встановіть цю програму на ПК;
 • Підключіть iPhone до комп'ютерного пристрою;
 • Відкрийте “Меню” та виберіть “Фото”;
 • Позначте зображення, які хочете імпортувати з пристрою;
 • Клацніть “Експорт” та створіть папку для збереження зображень.

Готово! Усі фотографії перенесено на ПК. За бажанням можна змінити формат зображень, щоб зберігати та використовувати максимально комфортним. 

Імпорт зображень через Провідник

Імпортувати фото за допомогою Провідника — один із найдоступніших способів передачі фото з айфона на ПК і навпаки. Користувачі можуть ефективно маніпулювати файлами, роблячи найпростіші дії, такі як “обрізати” та “вставити”. 

У випадку з пристроями iOS, дані можна просто скопіювати і вставити в потрібне місце на жорсткому диску. Для більшої зручності використовується “Імпорт” медіафайлів, який ідеально підходить для iOS. 

Завантаження зображень з iCloud Фото

Ефективний спосіб переміщення зображень — завантаження фото з iCloud на комп'ютер. Якщо користувач звик зберігати фото в хмарному сховищі, імпортувати їх буде дуже легко. Необхідно просто відкрити браузер та зайти до iCloud.com. Для входу необхідно використовувати персональний Apple ID користувача. 

Після здійснення авторизації, натисніть іконку “Фото”, щоб вибрати бажане зображення. Щоб завантажити кілька фотографій, натисніть та утримуйте клавішу Shift. Під час завантаження фото на екрані торкніться піктограми хмари зі стрілкою, яка знаходиться у верхньому правому куті. Натиснувши на нього, буде завантажено фотографії. 

Існує кілька способів передачі фото та відео з iPhone на персональний комп'ютер та у зворотному порядку. Кожен з них відрізняється зручністю, доступністю та безпекою. Крім класичних методів та застосуванням USB, є також спеціалізовані програми, які допомагають швидко та безперешкодно імпортувати зображення. Користувачеві залишається лише вибрати спосіб для себе.