За даними французького веб-сайту MacGeneration, нові моделі iPhone 15 та iPhone 15 Pro продаються у Франції без слота для фізичної SIM-карти. Якщо це підтвердиться, можливо, що ця зміна розповсюдиться на інші країни Європи, оскільки Apple зазвичай продає одну модель iPhone в різних країнах.

Наприклад, модель iPhone 14 Pro A2890, яка продається у Франції, також доступна у Великій Британії, Ірландії, Німеччині, Італії, Іспанії, Португалії, Австрії, Польщі, Нідерландах, Бельгії, Данії, Фінляндії, Норвегії, Швеції, Швейцарії та десятках інших країн. Однак, відомості про те, чи будуть продавати нові моделі iPhone 15 та iPhone 15 Pro без слота для SIM-карти в інших європейських країнах, поки що невідомі.

У вересні 2020 року, Apple видалила слот для SIM-карти з усіх моделей iPhone 14 у США, змусивши клієнтів використовувати eSIM, цифрову SIM-карту, яка дозволяє активувати тарифний план мобільного зв’язку без використання фізичної SIM-карти. На сайті Apple є перелік операторів, які підтримують технологію eSIM у всьому світі.

За чутками, майбутні смартфони iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max замість окремих кнопок для збільшення та зменшення гучності отримають одну витягнуту кнопку для регулювання гучності. Щодо перемикача відключення звуку, який був присутній в iPhone з першої моделі 2007 року, його замінять на кнопку з тією ж функцією.

Ще один витік демонстрував наявність передніх скляних панелей для серії iPhone 15. Судячи з зображень, моделі Apple iPhone Pro отримають тонші рамки навколо дисплея, а функція Dynamic Island буде розширена і на стандартні моделі iPhone 15.

Оскільки доступність технології eSIM швидко зростає, видалення слота для SIM-карти й за межами США здається неминучим, навіть якщо для повного завершення переходу знадобиться ще кілька років. Очікується, що Apple, як зазвичай, представить серію iPhone 15 у вересні.

У світі, де мобільні телефони є невід’ємною частиною нашого життя та розвиток технологій не зупиняється, можливість використовувати eSIM замість фізичної SIM-карти здається дуже привабливою та зручною для багатьох користувачів. І це може бути тільки початком більшого переходу на цифрові технології в галузі зв’язку та мобільних пристроїв.