Комфорт під час експлуатації

Обидві моделі стильно виглядають, Apple дотримується футуризму в оформленні гарнітури. Зручність використання - важливий критерій при виборі периферії. Навушники AirPods Pro - внутрішньоканальні вкладиші зі змінними амбушюрами. Силіконові накладки різного розміру, це дозволяє підібрати найзручніший варіант.

Модель AirPods - звичайні вкладиші круглої форми, їх називають таблетками. Користувачі відзначають високий рівень комфорту при експлуатації, адже Apple завжди акцентує увагу на зручність при розробці гарнітури.

Мікрофон: якість і характеристики

Багато людей люблять говорити по телефону, не знімаючи навушники. Для комфортного діалогу мікрофон повинен відповідати певним вимогам. Навушники AirPods програють гарнітурі Pro в плані цього параметра.

У професійних навушниках Apple передбачений мікрофон, що аналізує зовнішній шум. На основі отриманої інформації пристрій змінює частоту відтворення. Завдяки такій технології співрозмовник чітко чує кожне слово.

Автономність роботи

Класичні AirPods здатні відтворювати аудіофайли до 300 хвилин, якщо гучність включена на 50%. При використанні зарядного футляра автономність триватиме до 24 годин. Цього вистачить в поїздці або в подорожі, навушники отримали відмінні показники акумулятора.
Версія Pro з такими ж характеристиками, якщо не включати режим активного шумозаглушення.

При використанні цієї функції автономність знижується на 0,5 години. В цілому, розумний режим потрібен не завжди, так що час роботи без додаткового поповнення енергії однакове в двох версіях.

Шумозаглушення і ізоляція: порівняння по важливих параметрах

Розробники навушників намагаються знизити рівень зовнішнього шуму, щоб він не заважав прослуховуванню музики або інших звукових файлів. Обидві моделі отримали пасивний захист, але в Pro вона реалізована краще. Силіконові накладки більш щільно сидять у вушній раковині і захищають від сторонніх звуків, але форма AirPods теж справляється з цією функцією.

Режим прозорості - топова технологія, активно застосовується в навушниках. Завдяки цій функції користувач насолоджується музикою, подкастами і сприймає навколишній світ на слух одночасно. У AirPods Pro передбачена ця технологія.

Активне шумозаглушення - використання спеціального мікрофона для аналізу зовнішніх шумів і накладення особливого звуку. Завдяки цій технології забезпечується повна ізоляція від навколишнього середовища.

Висновок: яка модель краще

Apple пропонує якісну гарнітуру незалежно від моделі. Однак версія AirPods Pro перевершує «молодшого брата». Якщо ви не можете визначитися, яку периферію придбати, ознайомтеся з порівняльною таблицею:

  AirPods AirPods Pro
пасивне шумозаглушення Так Так
режим прозорості немає Так
активне шумозаглушення немає Так
автономність До 5 годин До 5 годин без активного шумозаглушення
захист від води немає Стандарт захисту IPX4

Якщо на AirPods потраплять краплі води, вони можуть зламатися. Модель Pro можна використовувати навіть під час зливи, але не варто занурювати їх або футляр в ванну, водойма і т.д. Професійні навушники Apple отримали топові технології і характеристики, вони безперечно краще, ніж звичайні AirPods.