Зовнішній вигляд периферії

Нові навушники Sony отримали витончений та ергономічний дизайн. Користувачеві є 5 моделей з різними кольорами. Серед такої різноманітності можна підібрати ідеальний варіант. Амбушюри та корпус гаджета незвичайних відтінків, це додає новинці унікальності.

Особливість гарнітури - зручна складна конструкція. Завдяки цьому навушники легко носити із собою в рюкзаку чи сумці. М'які амбушури зручні під час експлуатації. Це актуально для людей, які довго слухають музику, подкасти тощо.

Технічні характеристики та можливості

Sony WH-XB910N – це не тільки топовий дизайн, але й відмінні параметри. Два мікрофони з шумопоглинанням забезпечують захист від сторонніх звуків. Це актуально для прослуховування музики чи подкастів у громадському транспорті.

У бездротових навушниках встановлені динаміки розміром 25 мм. Вони не поступаються якістю звучання звичним 40-міліметровим. Висока чистота відтворення досягається завдяки вдосконаленим технологіям Bluetooth та Digital Sound Enhancement Engine.

Функція адаптивного керування звуком автоматично налаштовує рівень зовнішнього шуму. Якщо вас не влаштовує вибір режиму за замовчуванням, задайте налаштування самостійно.

Новинка японського бренду безперечно заслуговує на увагу. Розробники подбали про комфорт під час використання, чисте звучання та стильний дизайн. Шанувальникам повнорозмірної гарнітури сподобається відтворення аудіо у високій якості!