Модельний ряд навушників Apple

Особливість бездротової гарнітури – підключення до смартфону або іншого пристрою здійснюється через Bluetooth. Модельний ряд навушників американського бренду:

AirPods 2 покоління. Вони з'явилися на ринку у 2019 році. Явних особливостей гарнітура не набула, але з'явилася версія з можливістю бездротової зарядки. Периферію називають класичними AirPods, адже вона виконана у брендовому мінімалістичному дизайні та обладнана динаміками, що забезпечують чисте звучання. Навушники практично не відчуваються під час використання завдяки невеликій вазі.

AirPods 3 покоління. Це покращена версія попередньої моделі. У третьому поколінні виробник пропонує корпус із захистом від попадання вологи за стандартом IPX4. Адаптивний еквалайзер підбере налаштування для бездоганного звучання, а технологія розпізнавання голосу дозволить спілкуватися зі співрозмовником без перешкод. AirPods 3 важать по 4,28 г кожен, вони зручні для повсякденної експлуатації.

AirPods Pro. Розробники поєднали дві технології для максимального комфорту під час використання. AirPods Pro мають активну і пасивну системи шумозаглушення. Завдяки цьому зовнішні звуки не відволікають від прослуховування музики, вебінарів, подкаст і т.д. Девайс за лічені секунди синхронізується зі смартфоном та між елементами для комфорту користувача.

AirPods Max. Повнорозмірна гарнітура з м'якими амбушюрами, вони приємні щодо тактильних відчуттів і не викликають дискомфорт при тривалому використанні. Якісний звук забезпечується 40-міліметровими динаміками, а функція активного шумоподавлення додає комфорту під час прослуховування. Регулюйте гучність та керуйте гарнітурою за допомогою коліщатка, схожого на Digital Crown у Apple Watch. Воно розташоване на одній із частин навушників.

Всі пристрої американського бренду відрізняються довговічністю та відмінною якістю. Ми розповімо, на що звернути увагу при купівлі гарнітури.

Нюанси вибору периферії

При придбанні навушників слід враховувати технічні характеристики та параметри. Перш ніж купити гарнітуру, зверніть увагу на:

Призначення пристрою. Якщо ви любите розмовляти телефоном через девайс, потрібен гаджет із системою розпізнавання голосу та зниженням сторонніх звуків. Для прослуховування музики у громадському транспорті підійдуть моделі з активним шумопоглинанням.

Розмір та тип бездротових навушників. Вакуумні вкладки оцінять спортсмени, а гарнітуру з амбушюрами у формі таблетки — люди, які люблять розмови по телефону. Повнорозмірна гарнітура – ​​гарний варіант для подорожей.

Технологічність. Функція прозорості дозволяє чути все, що відбувається довкола під час використання девайса. Адаптивний еквалайзер підбере частоту та інші установки залежно від типу аудіо.

Не забувайте про автономність. Вона показує, скільки навушники здатні працювати без додаткової зарядки. Якщо ви часто подорожуєте, вибирайте моделі з великим об'ємом акумулятора. Apple пропонує різноманітні моделі гарнітури, можна знайти відповідний варіант.