Дизайн новинки

Бездротові навушники вакуумного типу, силіконова накладка забезпечує пасивне шумозаглушення. Стереосистема з «ніжками» завдяки цьому елементи зручно вставляти у вушні раковини. Для поповнення енергії та зберігання використовується футляр.

Кейс виконаний у мінімалістичному стилі, виглядає лаконічно та елегантно. У центрі розміщено брендовий напис. Чохол компактний, не займає багато місця, гарнітуру зручно брати із собою. Навушники Meizu - стильний девайс з чудовим функціоналом.

Технічні характеристики гаджета

Автономність роботи - один із найважливіших показників TWS-периферії. Новинка китайського бренду здатна функціонувати до 30 годин без заряджання футляра. Навушники обладнані батареями ємністю 43 мАг, а кейс - акумулятором 520 мАг.

Система активного шумоподавлення справляється зі сторонніми звуками гучністю до 30 дБ. Широкий частотний діапазон забезпечує високі показники чистоти та чіткості відтворення. В основі стереосистеми лежать 12-міліметрові випромінювачі. При розмові через гарнітуру співрозмовник добре чутиме кожне слово. За це відповідає система ENC. Meizu mBlu Blus+ – технологічність та функціональність в одному флаконі.

Чи варто купувати новинку

Ця модель навушників – покращена версія mBlu Blus. Розробники попрацювали над звучанням та зовнішнім виглядом кейсу. Вартість новинки становить $34, це невисокий прайс за запропонований функціонал.

Китайський бренд давно виробляє смартфони та комплектуючі до них. Гаджети Meizu відрізняються довговічністю та гарною якістю. Варто придбати останню модель девайсу, вони підійдуть для тих, хто використовує периферію щодня.