Можливий дизайн

Всі навушники Apple виглядають стильно, компанія дотримується елегантного мінімалістичного дизайну. Про AirPods Pro 2 ходить багато чуток. За однією з версій гарнітура втратить «ніжки», за іншою — елемент залишиться. Нещодавно в мережі з'явилися рендери майбутньої новинки, але вони не з джерела.

Якщо вірити фотографіям, Apple AirPods Pro 2 отримають накладки із силікону. Елемент добре зарекомендував себе щодо пасивного шумозаглушення. Зарядний кейс, можливо, зазнає змін. По-перше, на футляр можна буде прикріпити ремінець, для нього створять спеціальну петлю, а по-друге, на гранях розмістять динаміки.

Гучномовці потрібні будуть для пошуку зарядного кейсу. Використовуючи програму, можна знайти футляр, якщо ви забудете, де його залишили. Зарядний пристрій виглядає стильно та лаконічно на фотографіях.

Функціонал майбутнього дітища

Навушники Apple отримають топові технології. Швидше за все, їх обладнають системою активного шумоподавлення та режимом прозорості. За ідеєю має залишитися функція розпізнавання голосу, адже це зручно під час розмови телефоном.

Говорять, що розробники вбудують датчик аналізу активності. Навушники пристосовані для занять спортом. Інформації про ціни та дату виходу поки немає. Сподіваємося, що завіса таємниці незабаром відкриється. Слідкуйте за новинами, щоб бути в курсі подій зі світу електроніки!