Дизайн трендового пристрою

Японська компанія не відстає від модних тенденцій, навушники запропоновані в топових відтінках. Користувачам доступні пристрої в помаранчевому, червоному, чорному, сірому і темно-синьому кольорах. Відтінки амбушур відрізняються в залежності від обраної моделі.

Матові навушники виготовлені з пластику. На амбушюра матеріал гладкий, а у оголовья більш шорсткий. Внутрішня частина обідка з екокожі, вона неймовірно м'яка і приємна до тіла. Компанія попрацювала, щоб тактильні відчуття були на вищому рівні. Навушники Sony WH-H910N виглядають стильно і елегантно, розглянемо, що виробник пропонує в плані роботи.

Технічні характеристики

Можливості стереосистеми важливі не менше, ніж дизайн. Bluetooth-навушники японського бренду створені для людей, які слухають музику в людних і галасливих місцях. Характеристики периферії:
Імпеданс. Це показник якості звучання і чистоти. У цій моделі опір становить 17 Ом. Це означає, що звук на вищому рівні.

Діапазон частот. Людське вухо розпізнає різні вібрації. У моделі цих навушників від Соні частоти коливаються від 5 до 40000 Гц.

Технології. Розробники впровадили в периферію брендову систему Digital Sound Enhancement Engine HX. Технологія відповідає за деталізацію стислих аудіофайлів, розкриваючи їх звучання. Навушники підключаються до смартфону за допомогою Bluetooth 5.0, гарнітура обладнана чіпом NFC.

Захист від сторонніх звуків. У моделі Sony WH-H910N використовується система активного шумозаглушення. Коли користувач розмовляє зі співрозмовником через гарнітуру, зовнішні звуки приглушаются. Завдяки цьому бесіді нічого не заважає.

Японський бренд використовує передові технології при створенні своїх дітищ. Розглянемо, на який проміжок часу вистачає топової гарнітури.

Акумулятор і автономність роботи

Навушники японського виробника здатні функціонувати до 35 годин без використання системи активного шумозаглушення і до 28 з включеною технологією. Це відмінні показники, особливо для мандрівників.
Час зарядки гаджета - 5 годин. У комплекті передбачені кабель для поповнення енергії і адаптер для літака. Виробник додатково додав чохол для гарнітури у вигляді сумки-мішка на шнурку.

Чи варто купувати цю модель навушників

Sony WH-H910N - велика кількість кольорів, стильний дизайн і шикарне звучання. Навушники приємні в плані тактильного контакту і комфортні при тривалому використанні. Японський бренд використовує останні технології, щоб ви отримували кращий звук.

Крім зовнішнього вигляду і функціоналу, у навушників відмінна комплектація. Чи не кожен виробник додатково покладе футляр і адаптер для літака. Sony WH-H910N - хороший варіант для шанувальників якісного звуку і тривалої тривалості роботи!