Створення пари чи підключення навушників bluetooth?

Багато хто вважає, що це – одне й те ж. Насправді, є різниця.

Створення пари – це те, що відбувається під час першого контакту пристрою з бездротовими навушниками. Ваш смартфон і навушники запам’ятовують імена один одного та зберігають інформацію для наступних коннектів.

Підключення по bluetooth – це як друга чи третя зустріч. Ваші пристрої вже знайомі. Пам’ятають дані один одного та можуть з’єднуватися швидше – часто автоматично – або з меншою кількістю користувацьких дій. В ідеалі ви створюєте пару один раз, і підключаєтеся постійно.

Перш ніж почати

 • Переконайтеся, що звук на вашому смартфоні хороший. Якщо гучність низька або звук вимкнено, ви не почуєте нічого навіть за успішного підключення.
 • Подбайте, щоб основний пристрій і bluetooth навушники знаходились на відстані до 1 метра один від одного. Чим вони ближче, тим стабільнішим буде бездротове з’єднання.
 • Перевірте, щоб обидва пристрої були заряджені. Не обов’язково на 100% – достатньо, щоб під час з’єднання не сталося раптового вимкнення. 

Як підключити бездротові навушники

Потрібно обов’язково зробити дві речі: перевести гарнітуру в режим сполучення та переконатися, що на обох пристроях увімкнено bluetooth.

Переводимо блютуз навушники в режим з’єднання

 1. Вийміть гарнітуру із зарядного футляра.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення на навушниках.
 3. Натисніть кнопку сполучення на зарядному футлярі та на навушниках.

Зазвичай чохол bluetooth та/або навушники мають світлодіод, який вказує на те, що вони перебувають у режимі сполучення. При активації навушники також можуть відтворити характерний звук.

Вмикаємо Bluetooth – на різних пристроях це робиться по-різному.

iPhone та iOS

 • Перейдіть до «Налаштувань», торкніться Bluetooth і переконайтеся, що він увімкнений. Під ним ви побачите список пристроїв, з якими раніше створили пару, і ті, до яких ви зараз підключені.
 • Скрольте униз, на «Інші пристрої», щоб побачити навушники, які перебувають у режимі сполучення та в радіусі дії.
 • Знайдіть свою гарнітуру (вона часто відображається з назвою моделі) та торкніться її – назва навушників переміститься вгору списку підключених, а поруч з’явиться напис «Підключено».

Тепер, коли ви створили пару, навіть якщо вимкнете навушники, їх ім’я залишиться у переліку з позначкою «Не підключено».

Android

 • Перейдіть до «Налаштувань» і виберіть «bluetooth».
 • Переконайтеся, що Bluetooth увімкнено, а потім торкніть «Створити пару з новим пристроєм» . Ви перейдете до списку пристроїв у режимі з’єднання.  
 • Виберіть свої навушники блютуз, і як тільки в назві пристрою Bluetooth відобразиться «Підключено», коннект відбувся.

Виникли проблеми з підключенням?

Так, іноді Bluetooth буває «темпераментним». Якщо виникли проблеми з підключенням до смартфону, ось кілька речей, які варто спробувати.

 • Перевірте, чи гарнітура заряджена та ввімкнена.
 • Вимкніть і знову ввімкніть навушники.
 • Увімкніть та вимкніть Bluetooth на телефоні. Потім знову активуйте.
 • Поверніть навушники в зарядний футляр і повторно вийміть їх.
 • Переконайтеся, що і навушники не підключено до іншого пристрою.

Усе ще відсутнє сполучення? Спробуйте видалити навушники зі списку доступних на смартфоні та повторіть початкові налаштування. Інакше шукайте проблему в справності самих пристроїв.

Тепер ви знаєте, як підключити навушники Bluetooth до iPhone чи телефону Android. Якщо ваша поточна гарнітура застаріла або перестала працювати, ви можете купити бездротові навушники в інтернет-магазині AVIC.UA. В асортименті:

Вибирайте пристрої до душі та повідомте нам про це – 0-800-307-900. Оформимо покупку та доставимо бездротові навушники в найкоротші терміни по Харкову, або Новою поштою – по Україні.