2019 року поліція Шанхаю (Китай) затримала групу людей, які незаконно виробляли та продавали підроблені фени стайлери Dyson. Це був перший випадок масового виробництва копій під ім'ям знаменитого сінгапурського бренду. Їхнє поширення в багатьох країнах світу підтвердилося і численними скаргами клієнтів Dyson на дефектний товар. Можливо, зараз ви шукайте стайлер Dyson Airwrap. І вам не хотілося б купити підробку. Якщо ви не дуже добре знайомі з продуктом, ось список очевидних ознак того, що Airwrap є законним. Або незаконним. Читаємо, беремо на замітку!

Якщо ви користуєтеся продуктами Apple, можливо, вас також зацікавлять статті:

Чи варто чекати iPhone 16 Pro, чи вже зараз купити iPhone 15 Pro?

Нова прошивка iOS 18: новини, дата випуску, ціна, характеристики, чутки

Як відрізнити підробку Dyson стайлер HS05 (та інші моделі)

Як відрізнити підробку Dyson стайлер HS05 (та інші моделі)

Кнопка увімкнення/вимкнення

Перша підказка – кнопка запуску пристрою. На оригінальному виробі вона має ідеально круглу форму. Кнопка проста в керуванні та плавно переміщається. На підробці цей елемент управління довше і може трохи бовтатися. Невеликий білий кружок на верхній частині кнопки і навпаки його відсутність на нижній кнопці також свідчать про справжність девайса.

Лайфхак! Підробку можна визначити, подивившись кнопку живлення на коробці. В оригіналі вона виглядатиме так само, як і на пристрої всередині. Фірми, які роблять підроблені Дайсон, часто забувають про цей момент. Зображення стайлера на упаковці неоригінального пристрою може бути невеликим або низької якості.

Фільтруюча частина Dyson Airwrap

Секція оригінального фільтра виробу має автоматичну магнітну застібку. Коли ви з'єднуєте два кінці разом, вони притягуються один до одного, ідеально та швидко з'єднуючись. Якщо ви не знайшли цю магнітну застібку на своєму продукті, можливо, у ваших руках копія.

Етикетка

Прикріплена до нижньої частини продукту Airwrap, етикетка має штрих-код, маркування тощо. На справжньому стайлері для номера під штрих-кодом використовується маленький і тонкий шрифт. У свою чергу, фабрики реплік використовують подвійний жирний і грубіший шрифт.

Бажаєте дізнатися більше про продукти Дайсон? Ознайомтесь із нашою статтею: Dyson Supersonic R – новий високотехнологічний фен для професіоналів

Оздоблення

Зверніть на неї особливу увагу. Для продукту з такою ціною обробка має бути ідеальною. Адже заводі Dyson кожна частина стайлерів ретельно обробляється. Отже, якщо спостерігаєте, що частини щітки відхитуються, кнопки важко натискати, або вони дряпаються, ви маєте справу з виробом, зробленим «в гаражах».

Яка шкода від підробленої продукції Dyson?

Яка шкода від підробленої продукції Dyson?

Хоча це дешевша альтернатива, контрафактні стайлери Дайсон не тільки не відповідають заявленим характеристикам бренду, а й несуть небезпеку! Згадуємо, що в оригінальних девайсах для завивки волосся використовуються інструменти, що регулюють температуру при тісному контакті з волоссям. Якщо внутрішня система продукту несправжня, ви дуже ризикуєте! Саме неякісне компонування є основною причиною нещасних випадків, пов'язаних із цими пристроями.

Що робити, якщо ви придбати підробний стайлер Dyson?

Отже, ви оглянули свій Airwrap та виявили, що це підробка. На жаль, компанія Dyson не може обслуговувати такий пристрій. Оскільки вони його не робили, то й відремонтувати вас не зможуть. Що робити? Вкажіть місце, де ви купили репліку стайлера Дайсон, справжньої компанії-виробника. Таким чином, ви можете захистити інших людей від шахрайських продуктів. Ну, і, звичайно ж, вам доведеться замовити новий девайс, тепер уже справжній.

Де купити оригінальний стайлер Dyson у Харкові, Україні?

Де купити оригінальний стайлер Dyson у Харкові, Україні?

Існує багато веб-сайтів, таких як eBay, Aliexpress і Amazon, де є безліч вигідних пропозицій практично будь-яких товарів, у тому числі фени стайлери Дайсон. Але багато з цих ресурсів є відкритими майданчиками: продати товари тут може будь-хто, і саме тут може виникнути проблема з справжністю Airwrap. Не давайте себе обдурити - замовляйте стайлери Dyson на AVIC!

У магазинах рітейлера у Харкові, Києві, Дніпрі, Одесі представлені виключно оригінальні випрямлячі волосся, плойки, праски, а також стайлери Дайсон. Ви з іншого міста чи містечка? Організуємо доставку стайлера Dyson по Україні.