Новий продукт для волосся Dyson Airstrait активно продається у багатьох країнах світу. Як і його попередники, випрямляч не пересушує і перепалює пасма, що є унікальною рисою продуктів Дайсон. Ось що вам потрібно знати про випрямляч Dyson Airstrait.

Також читайте нашу статтю: Dyson Supersonic R – новий високотехнологічний фен для професіоналів

Що таке Dyson Airstrait?

Що таке Dyson Airstrait?

Випрямляч для волосся преміум-класу має безліч функцій для укладання волосся швидко, легко і без пошкоджень. Що він пропонує?

  1. Технологія Airwrap – для випрямлення використовує повітря, температура якого є безпечною для волосся.
  2. Інтелектуальне управління нагріванням – датчики Dyson Airstrait контролюють температуру пластин, щоб волосся не перегрілося і пошкодилося.
  3. Три режими роботи – можна вибрати режим для вологого, сухого або пошкодженого волосся.
  4. Знімні насадки для випрямлення, завивки та гофрування.

Dyson Airstrait має ергономічний дизайн і легко вміщується в руці. Це інвестиція в красу та здоров'я вашого волосся.

Як працює випрямляч Дайсон?

Як працює випрямляч Дайсон?

Майстер утримує волосся двома руками і спрямовує струмінь повітря під високим тиском вниз і волосся, одночасно суша і укладаючи його.

Прецизійні повітряні форсунки

На «рукавах» нового випрямляча Dyson Airstrait є два отвори діаметром 1,5 мм. Повітряний потік прискорюється через них, створюючи швидкісні повітряні потоки. Вони проектуються під кутом 45° і після об'єднуються, утворюючи сфокусований струмінь повітря. Створюється спрямована вниз сила, що випрямляє волосся в міру їх сушіння, що надає їм гладкість і блиск.

Інтелектуальний контроль тепла

Термістори зі скляними кульками вимірюють температуру повітряного потоку 30 разів на секунду, щоб запобігти тепловому пошкодженню та захистити природний блиск волосся. Ці дані відправляються до мікропроцесора, який регулює нагрівальний елемент, гарантуючи, що потік повітря не перевищить необхідну температуру.

Режими вологого та сухого укладання

Випрямляч Dyson Airstrait має режими вологого та сухого укладання, а також, як і Airwrap, холодний режим для стайлінгу волосся.

У режимах «Вологий» та «Сухий» заздалегідь задано поєднання питомого тепла та повітряного потоку. Вологий режим пропонує на вибір три температурні режими: 80°C (175°F), 110°C (230°F) та 140°C (285°F).

У режимі сушіння можна вибрати між 120 °C (250 °F) або 140 °C (285 °F).

Для керування потоком повітря передбачено два налаштування швидкості: низький потік та високий потік, а також режими «холодного пострілу» та сушіння коренів.

Мотор Dyson Hyperdymium

У випрямлячі Dyson Airstrait використовується двигун Hyperdymium, невеликий, легкий і досить потужний, щоб генерувати потік повітря, необхідний для одночасного сушіння та випрямлення мокрого волосся.

Крильчатка з 13 лопатями обертається зі швидкістю 106 000 об/хв, пропускаючи понад 11,9 літрів повітря на секунду. У цьому створюється тиск повітря до 3,5 кПа. Двигун діаметром 27 мм досить малий, щоб поміститися в ручці, без шкоди для потужності. У той же час м'яко подає повітря: можна наближатися дуже близько до коріння, забезпечуючи висихання та випрямлення кожного пасма від коріння до кінчиків. При вологому укладанні Airstrait використовує сильніший потік повітря та нижчу температуру. На сухе волосся використовується менший потік повітря та більш висока температура. Не дивлячись на те, що в результаті сушіння волосся виходить прямим і гладким, воно все ж має деяку щільність, щоб не бути притиснутим до голови.

Крім іншого, новий випрямляч волосся Дайсон очищає фільтр щоразу, коли ви його вмикаєте. Дуже розумно!

Скільки коштує випрямляч Dyson Airstrait у Харкові, Києві, Україні?

Скільки коштує випрямляч Dyson Airstrait у Харкові, Києві, Україні?

Якщо ви знайомі з лінійкою інструментів для волосся Dyson, ви знаєте, ціни тут досить високі.

У магазині AVIC новий випрямляч волосся Дайсон коштує від 16 357 грн. Так, це дорого, але якщо ви хочете випрямити волосся без шкоди, це хороша інвестиція в їхню красу. У нашому асортименті винятково оригінальні перукарські девайси.

Можливо, вам також буде цікаво почитати: «Контролер, який стає героєм». Коли вийде новий геймпад від Xbox?