Інструменти для волосся Dyson підкорили світ (і соцмережі) – і не дарма. Ще з появою першого фена Supersonic в 2016 році, в TikTok тинялося безліч вірусних «відосів» з цим високотехнологічним пристроєм. Кожна наступна версія – від мультистайлера Airwrap до нового Airstrait – втілює більш досконалі технології для швидкого, комфортного та здорового укладання волосся. На початку лютого 2024 року, на Тижні моди в Нью-Йорку, новинка Dyson Supersonic R була офіційно представлена громадськості. Яким видалася ще одна ітерація брендових фенів-стайлерів?

Можливо, вам також буде цікаво почитати: iPhone 16: новини, інсайди, чутки - що відомо про Айфон 16

Dyson Supersonic R – дизайн, конструкція

Dyson Supersonic R – дизайн, конструкція

Найменший і найлегший зі всієї лінійки (на 30% менше і на 20% легше, ніж попередник), інноваційний інструмент для волосся Dyson Supersonic R став першим пристроєм Dyson професійного рівня. Його оновлений дизайн багато в чому є результатом відгуків стилістів (в рамках дослідження компанією було опитано 696 професіоналів), більшість з яких вважали попередні версії Supersonic занадто важкими, щоб використовувати їх цілий день, особливо з моторчиками, які не працювали так довго, як слід було б.

Радикальною відмінністю «Дайсон Суперсонік Ар» є ергономічна вигнута R-подібна форма, розроблена для зниження навантаження на руки користувача, забезпечення більшого контролю та комфорту.

Дайсон також перемістив кнопку холодної подачі повітря, яка вимикає нагрівання для певних зачісок. Тепер вона під вигином, на місці, як, якби це був спусковий гачок зброї, а не на задній стороні ручки, як було раніше.

Dyson Supersonic R – особливості

Як і інші гаджети для волосся Dyson, професійний фен Supersonic R оснащений термістором зі скляними кульками, який працює з вбудованим датчиком температури контролю нагріву. Сам механізм нагріву зазнав змін: традиційні котушки навколо вентилятора, що нагріваються, Дайсон замінила трьома дисками, симетричними складеними один на одного, що нагадують грати. За словами розробників, перевага такого рішення полягає в тому, що ви отримуєте більш рівномірне нагрівання «без холодних плям». Ефективне сушіння волосся також забезпечує новий покращений двигун Dyson Hyperdymium.

Dyson Supersonic R – насадки

Dyson Supersonic R – насадки

Фен Dyson оснащений інтелектуальними насадками RFID, які автоматично регулюють температуру та потік повітря для точного стилю. Усього є 5 насадок для стайлінгу, серед яких – Flyaway, насадка Gentle Air, яка зменшує потік повітря для більшого акценту на кучері, а також нова Powerful Air, що збільшує швидкість повітряного потоку для більш швидкого сушіння волосся.

Повітряний фільтр у базі

У моделі R є новий датчик, який робить використання фільтра обов'язковим. Нововведення спрямоване на збереження довговічності пристрою, у тому числі, для захисту від потрапляння всередину пристрою волосин, лаку та інших косметичних засобів.

Варто також відзначити, що на відміну від AirLight Pro, у Dyson не буде супутньої програми для смартфона. За словами розробників, це тому, що швидкість найбільш важлива для професіоналів, і чим менше рухів під час використання пристрою, тим краще.

Характеристики фена Dyson Supersonic R

Характеристики фена Dyson Supersonic R

  • Живлення: від мережі
  • Температура нагрівання: 28 ° / 60 ° / 80 ° / 100 ° C
  • Довжина кабелю: 2,8 м
  • Захист від перегріву: так
  • Вага: 325 г
  • Насадки/функції: насадка для усунення пухнастості, насадка для делікатного сушіння, насадка для прикореневого сушіння, іонізація, концентратор, холодне повітря
  • Комплектація: решітка, що знімається, чохол/футляр

Де придбати професійний фен Dyson Supersonic R?

В Україні, Харкові та інших містах, замовити новий фен-стайлер Dyson Supersonic R можна з березня 2024 року. Наявність пристрою уточнюйте у консультантів. Очікувана ціна фена Dyson Supersonic R – 569,99 доларів США. В магазині гаджетів, електроніки та техніки AVIC вже діє попереднє замовлення.

Якщо купити фен для вас актуально саме зараз, пропонуємо кілька хороших варіантів. В тому числі, у нас можна замовити фен Dyson HD07, попередника Supersonic R. Його вартість та характеристики дивіться на сторінці товару на нашому сайті.