Різновиди кофемашин

Обладнання для приготування кави може бути простою кавоваркою або повноцінною автоматичною моделлю, створеною з дорогих матеріалів. Найпопулярнішими вважаються такі типи:

 • автоматичні;
 • ріжкові;
 • капсульні;
 • крапельні.

Вибір залежить від основних потреб користувача та особливостей роботи обладнання.

Автоматичні кавомашини

Це високотехнологічні моделі, які використовуються для створення еспресо та інших видів кави на його основі. Головні особливості – простота в експлуатації та доступна вартість. Окремі моделі створюються з автоматичним капучинатором – спеціальною насадкою для перетворення молока на піну. Він самостійно збиває його та виливає в чашку кави.

Також в автоматичних кавомашинах передбачена кавомолка. Вам залишається тільки встановити режим роботи і приготувати бажаний еспресо, капучино або латте. До основних переваг обладнання відносяться:

 • автоматичне приготування кави;
 • висока швидкість роботи;
 • добра якість напоїв.

З недоліків – технічне обслуговування. Вам доведеться доглядати пристрій і вчасно очищати його. Стандартний приклад автоматичної кавомашини – Saeco Lirika Plus Cappuccino Silver Ця модель має надійні комплектуючі та зручні режими роботи.

Ріжкові кавомашини

Ключова функція цих пристроїв – створення еспресо. Аромат та якість напою залежать від помелу: чим дрібніше, тим міцніше. Принцип роботи обладнання наступний: мелена кава засипається в ріжок, утрамбовується і перетворюється на &laquo ;кавову таблетку». Якщо хочете отримати міцний напій, вибирайте моделі з металевим ріжком. Алюмінієва деталь добре прогріває каву, чого не можна сказати про більш дешевий пластик. Після приготування необхідно очистити обладнання та викинути залишки «таблетки». До основних переваг пристрою належать:

 • низька вартість;
 • добра якість кави.

З недоліків – регулярне очищення обладнання та необхідність навичок із утрамбування кави. Це напівавтоматичний пристрій, який полегшує процес приготування. З ріжкових кофемашин ви можете вибрати Delonghi EC 685.BK із металевим корпусом. Модель має тривалий термін служби.

Капсульні кавомашини

Таке обладнання працює на капсулах. У них знаходиться упакована кава. За допомогою однієї капсули можна створити ароматну порцію. Вона проходить через два фільтри, внаслідок чого виходить еспресо. Використана капсула відправляється в контейнер, який слід промити після приготування. Подібне обладнання здатне створювати до 50 порцій на день. До головних плюсів таких моделей відносяться:

 • висока якість напоїв;
 • простість експлуатації;
 • низька ціна.

Недоліки – використання лише окремих сортів кави. Також немає змоги для експериментів. Стандартний представник лінійки – Krups Dolce Gusto Mini Me KP123B здатна готувати різні напої, включаючи гарячий шоколад.

Капельні кавомашини

Вважаються найпростішими та доступнішими. Обладнання складається з фільтру, нагрівача, відсіку для кави та бака для води. Краплинні кавомашини створюють «фільтрований» класичний американо. Для інших напоїв вони не призначені. Якість приготовленої кави залежить від зерен: що виберете, те й отримаєте. З переваг – дешевизна, компактність та легкість в управлінні. Недоліки – приготування лише одного типу напою. Це з часом може набриднути. Якщо розраховуєте на щось більше (наприклад, лунго або латте), зверніть увагу інші моделі. Але коли потрібна найпростіша, найкращий варіант – ndash; Russell Hobbs Velocity з надійними комплектуючими.

Як підібрати хорошу кавоварку для дому в інтернет-магазині

У багатьох користувачів часто «розбігаються очі» від великої кількості пристроїв. Бажана модель кавоварки може бути будь-яка, звідси й величезна кількість товару в інтернет-магазині . Головне завдання відвідувача – визначитись з основними характеристиками. Наприклад, одні мріють про найпростішу модель, а інші потребують повноцінного автоматичного обладнання. Ви можете знайти відповідну за допомогою фільтрів або звернути увагу на товари, що продаються. Також не забудьте детально вивчити характеристики та прочитати відгуки клієнтів.