Оскільки мови про покупку iPhone 16 Pro поки не йде (оскільки смартфон тільки на стадії розробки), здається, що є єдиний варіант – придбати iPhone 15 Pro. Однак багато споживачів «дивляться в перспективу» і запитують: купувати модель чи почекати iPhone 16 Pro? Ця невизначеність має сенс, якщо зважити на той факт, що з моменту випуску останнього смартфона Apple минуло вже півроку.

У цій статті AVIC, ми розглянемо причини, з яких вам слід дочекатися iPhone 16 Pro, а також чому слід купити iPhone 15 Pro прямо зараз. Читайте, зіставляйте аргументи за та проти, та робіть свій вибір.

Також рекомендуємо прочитати статтю: Скільки буде коштувати iPhone 16 Pro в Україні, Харкові?

Примітка. Деякі аспекти цієї статті є суб'єктивними та відображають виключно думку автора.

Чому варто дочекатися наступного iPhone 16 Pro?

Великий дисплей

Найпомітніша зміна, яка може бути представлена в Apple iPhone 16 Pro – це збільшений розмір дисплея. Очікується, що смартфон буде оснащений 6,3-дюймовим OLED-дисплеєм Retina із підтримкою частоти оновлення до 120 Гц. Це було б чудово для тих, хто цінує більший екран через зростання медіа серед мас.

Айфон 16 Про також може поставлятися у двох нових варіантах кольору. Витік рендерів показує, що новий варіант «Desert Titanium» може нагадувати золотий варіант, який востаннє був доступний для iPhone 14 Pro.

Швидший процесор

Традиційно у нових iPhone Pro з'являється новий чіпсет і, швидше за все, таке станеться і 2024-го. Таким чином у майбутньому смартфоні ми можемо побачити чіпсет Apple A18 Bionic Pro. Очікується, що цей набір мікросхем забезпечить значний приріст продуктивності, підвищену ефективність використання батареї та феноменальні графічні можливості. Які саме? Витоків інформації на цю тему в мережі поки що не було.

Новий дизайн камери

За даними Apple Hub на X, Apple iPhone 16 Pro може отримати нове компонування камери. Вона може включати покращений сенсор телеоб'єктива з 5-кратним оптичним зумом, як і iPhone 15 Pro Max. Це означає, що знімати видалені об'єкти можна буде ще з більшою деталізацією і без видимого шуму. Портретні знімки за допомогою цього датчика також покращаться.

Чому варто купити iPhone 15 Pro зараз, не чекаючи iPhone 16 Pro?

Чому варто купити iPhone 15 Pro зараз, не чекаючи iPhone 16 Pro?

Ціна

Щоразу, коли Apple випускає нові iPhone, ми бачимо, що старі моделі дешевшають. Хоча не завжди підтверджує поточна ситуація з Айфонами 14 Про, які коштують навіть дорожче, ніж iPhone 15 Pro.

Щоб купити Айфон 15 Про дешевше, варто дочекатися виходу новинки. А це станеться лише восени. Тож сильно розраховувати на вигоди зниженої вартості не варто.

Зміни дизайну

Хоча серйозних змін у дизайні не очікується, Apple може уявити нову кнопку зйомки на iPhone 16 Pro для швидкої фото- та відеозйомки одним натисканням кнопки. Це може бути корисним для ентузіастів фотографії, але існує ймовірність, що Apple може видалити кнопку дії, яка дебютувала в серії iPhone 15 Pro. Тобто, якщо ця опція для вас важлива, краще купити останній айфон і не чекати наступного, в якому такий функціонал може і не опинитися.

iPhone 16 Pro vs iPhone 15 Pro – що ж вибрати?

iPhone 16 Pro vs iPhone 15 Pro – що ж вибрати?

Любителям йти в ногу з часом, звичайно ж, варто почекати оновлень від 16 Pro – швидшого процесора, покращених камера, збільшеного часу автономної роботи. І це ми не згадуємо про інтеграцію штучного інтелекту, який показуватиме себе практично у кожній функції майбутнього айфону. Але вийде 16 Pro лише за півроку. Найкраще купити iPhone 15 Pro зараз і насолоджуватися його можливостями до виходу його наступника.

У будь-якому випадку, обидва смартфони будуть отримувати оновлення ОС та найкращі мобільні функції протягом багатьох років.

Купити Айфон 15 Pro, а також базову модель серії, iPhone 15 Pro Max можна у наших магазинах у Харкові, Києві, Дніпрі, Одесі, з доставкою по Україні. На майбутні смартфони iPhone 16 Pro на нашому сайті скоро стартує попереднє замовлення.

Рекомендуємо також почитати статтю: Які будуть кольори iPhone 16 – всі відтінки Айфонів 2024, які можуть бути