Ходять чутки, що iOS 18 стане «одним із найбільших оновлень iOS» в історії Apple. Давайте подивимося, що це може означати і коли нова прошивка стане доступною для встановлення на ваш iPhone.

Дата виходу iOS 18

Якщо подивитися історію Айос, стає ясно, що Apple щороку оновлює операційну систему iPhone, додаючи нові функції та виправляючи помилки. Швидше за все, так само буде і 2024 року.

Офіційне представлення iOS 18 має відбутися на заході WWDC 2024. Спробувати нову прошивку можна буде зареєструвавшись у програмі бета-тестування Apple, яка, ймовірно, стартує в липні. Нарешті, якщо ваш iPhone зі списку тих, які підтримують iOS 18, програмне забезпечення буде встановлено автоматично (у вересні, коли прошивка стане доступною). Ще один спосіб отримати останній Айос цієї осені – оновити смартфон через меню «Налаштування».

Які айфони отримають iOS 18?

Які айфони отримають iOS 18?

Apple ще не опублікувала цієї інформації, але ми впевнені, що працювати під керуванням iOS 18 зможуть iPhone 11 і новіший.

Майбутній iPhone 16 буде підтримувати всі новітні та найкращі функції iOS 18. Те ж саме може торкнутися попередників – Айфон 15 і 14. На старі пристрої також можна буде встановити оновлення айфона, але більш сучасні та ресурсномісткі можливості можуть бути недоступні.

На які iPhone не вийде iOS 18?

Є можливість, що для iPhone XR, XS і XS Max нова прошивка Айос буде недоступною. Ці моделі були випущені у 2018 році, а у 2024 році їх 5-річний цикл оновлення вже закінчується. На даний момент Apple не дала офіційних коментарів, які будуть iOS 18 пристрої, що підтримуються.

iOS 18 ціна

Як і всі оновлення операційної системи iPhone, iOS 18 буде повністю безкоштовним.

iOS 18 – що нового, особливості

iOS 18 – що нового, особливості

Цього року у центрі уваги буде штучний інтелект (ІІ). Завдяки таким інструментам, як ChatGPT, Google Gemini та Microsoft Copilot, Apple, схоже, готова дебютувати у сфері штучного інтелекту. За словами аналітиків, Apple вже працюють над ІІ, впроваджуючи деякі з функцій у нове оновлення iOS.

Дві області, які потребують вдосконалень – це Siri та «Повідомлення». Інтеграція штучного інтелекту має поліпшити обидва компоненти. Генеративний штучний інтелект від Google і OpenAI вже довів свою ефективність за короткий час існування, тому ми очікуємо, що аналогічна функціональність з'явиться і в iOS 18. Ймовірно, це будуть «живі» розмови з Siri та розумніше автозаповнення при написанні повідомлень.

Siri на базі штучного інтелекту може отримати легкий доступ до всіх ваших програм, включаючи дзвінки та текстові повідомлення, нотатки, календар. Останні оновлення айфону, мабуть, дадуть можливість керувати всім, що захочете, просто розмовляючи з Siri, як, якби ви це робили з живою людиною.

Не Siri єдиним

Не Siri єдиним

Схоже, Apple виконають так, щоб штучний інтелект був присутній у всьому iPhone. Уявіть Apple Music, наприклад, плейлисти, створені штучним інтелектом на основі ваших звичок прослуховування? Або програми iWork, такі як Pages, де можна буде генерувати цілі абзаци тексту, контури, зображення. ІІ також «бачиться» у Safari та фоторедакторах.

Очікується, що iOS 18 також з'явиться підтримка RCS або Rich Communication Services. Сервіс працює через Wi-Fi або мобільне з'єднання для передачі даних і підтримує такі функції, як індикатори введення та сповіщення про прочитання. Однак iMessage нікуди не дінеться: RCS буде працювати, коли він недоступний, наприклад, під час обміну текстом між Android та iPhone.

Поки це всі чутки про майбутню прошивку, про те, які айфони підтримують iOS 18 і т. д. Інсайди взяті з надійних джерел, але поки що неофіційні. Схоже, що RCS може з'явитися раніше, ніж Айос, а функції ШІ будуть реалізовані не повністю, та виходитимуть із наступними оновленнями iOS 18 або навіть пізніше. Щойно відбудеться Всесвітня конференція розробників Apple цього літа, ми, AVIC, знатимемо про прошивку набагато більше, про що вам потім і розповімо. Слідкуйте за нашим блогом, щоб дізнаватися цікаве першими.