Регулярне чищення фільтра фена Dyson є невід'ємною частиною його обслуговування, адже саме чистий фільтр забезпечує надійне функціонування пристрою. У цій статті ми розповімо про важливість регулярного сервісу очищувача повітря і про те, як це робиться, а також як чистота фільтра позначається на роботі фену Дайсон і так довго.

Також рекомендуємо почитати статтю: Як перевірити оригінальність фена стайлера Dyson?

Підготовка до чищення фільтра фена Dyson

Підготовка до чищення фільтра фена Dyson

Перш ніж приступити до чищення фільтра, переконайтеся, що фен вимкнено від розетки або іншого джерела живлення. Це важливо для вашої безпеки та запобігання пошкодженню пристрою.

Якщо раніше ви працювали з феном, дайте йому повністю охолонути. Чи не починайте чистку, інакше можете обпектися!

Зняття фільтра та чищення фена Dyson

Залежно від моделі, фільтр фена Дайсон може знаходитись у різних місцях (зазвичай у задній або нижній частині корпусу).

Обережно відкрийте відсік фільтра та обережно зніміть його. Знайдіть кнопку або механізм, який дозволяє легко зняти елемент. Не застосовуйте сильних зусиль, щоб не пошкодити пристрій та його фіксуючі частини.

Очистіть фільтр від пилу, а якщо він сильно зношений, замініть. Для видалення забруднень використовуйте м'яку щітку та вологу тканину, але користуйтеся ними обережно та без зусиль.

Сушіння та встановлення фільтра

Коли все сміття прибране, і фільтр виглядає чистим, дайте йому трохи просохнути після контакту з вологою ганчіркою. Якщо на очищувачі повітря залишиться волога, вона пізніше дасть неприємний запах. А при включенні фена навіть можливе коротке замикання!

Коли все готово, фен Дайсон можна зібрати назад.

Чому треба чистити фільтр фена Dyson?

Чищення фільтра фена Dyson – це не просто рутинне заняття, а важлива частина обслуговування пристрою. Розберемося, чому це так важливо?

  • Ефективність фільтрації. Чистий фільтр забезпечує кращу фільтрацію повітря. Він вловлює пил, алергени, мікроби та інші забруднення, запобігаючи їх попаданню в повітря, яке ми дихаємо.
  • Продуктивність фену. Засмічений фільтр знижує продуктивність пристрою. Він менш ефективно сушитиме волосся або, відповідно, очищатиме повітря від дрібних частинок.
  • Тривалість служби. Регулярне чищення фільтра продовжує термін служби фена. Чистий очищувач повітря зменшує знос і підвищує надійність пристрою.

Зрештою, чистий фільтр = чистіше повітря у вашому будинку. Це особливо важливо для алергіків та людей, які мають інші респіраторні проблеми. Тому не забувайте регулярно чистити фільтр фена Dyson, щоб насолоджуватися його оптимальною роботою у чистій атмосфері!

Де купити фени Dyson в Україні?

Де купити фени Dyson в Україні?

На сайті магазину Авік в Україні ви можете знайти та придбати елітну побутову, кліматичну техніку, а також товари для краси, у тому числі, фен Дайсон. Рітейлер з Харкова пропонує:

  • різноманітні моделі фенів Dyson, у тому числі, Dyson Supersonic та Dyson Airwrap. Ви можете вибрати пристрій, який найкраще відповідає вашим потребам;
  • виключно офіційна техніка – Авік є дистриб'ютором продукції Dyson в Україні, що гарантує справжність товару та високий рівень обслуговування;
  • професійні консультації – наші фахівці проконсультують вас з будь-яких питань, що стосуються техніки, електроніки та гаджетів з асортименту. Допоможуть купити фен Дайсон, враховуючи ваші потреби та тип волосся. У нашій пропозиції також стайлери, плойки, випрямлячі волосся Dyson без націнки посередників!

Покупка в магазині Avic – це гарантія якості та надійності продукції Dyson. Чекаємо на ваші звернення!