Ентузіасти Apple давно чекали випуску нового iMac Pro, проте останні звіти показують, що їм ще потрібно почекати. За словами відомого аналітика Мін-Чі Куо, презентація довгоочікуваного iMac Pro 32 навряд чи відбудеться раніше 2025 року. До слова, попередній iMac Pro від Apple було презентовано у 2017 році, його оснащено процесором Intel Xeon. Майбутня ж «яблучна» новинка має отримати власний чипсет Apple Silicon. Що ще відомо про Apple iMac 32 дюйми 2025 наразі, читайте нижче. 

Можливо, вам також буде цікавою стаття:

ТОП 10 нових функцій macOS Sonoma

Можливі апгрейди, інновації  iMac Pro 2025 

Можливі апгрейди, інновації  iMac Pro 2025 

Однією з видатних особливостей майбутнього iMac Pro може стати його 32-дюймовий міні-світлодіодний дисплей (технологія вже реалізована в лінійках MacBook Pro та iPad Pro). Погодьтеся, помітне оновлення поточного 27-дюймового дисплея Retina.

Проте, зважаючи на складну економічну ситуацію, зокрема, те, що нещодавно компанія скоригувала свої замовлення на чипи серії M, логічною є ставка Apple на більш доступні варіанти MacBook Air з процесорами M1 і M2. Тому, кардинальний апгрейд iMac ризикує стати стратегічним, відкладеним до кращих часів. 

Фантазуємо далі. 

Наразі користувачі, яким потрібен великий настільний дисплей, мають вибирати між 27-дюймовим Studio Display і 32-дюймовим Pro Display XDR. Останній є професійним монітором, вартість якого починається з колосальних $5000. Ця панель має роздільну здатність 6K, але ми не впевнені, чи матиме майбутній 32-дюймовий iMac аналогічний дизайн чи роздільну здатність. 

Інсайди iMac 32 2025 

Інсайди iMac 32 2025 

Поряд з більш-менш підтвердженими розробками Apple, в мережі ширяться цікаві інсайди щодо наступного Аймак. Ось кілька з них. 

  • Якщо вірити словам Марка Гурмана з Bloomberg, новий iMac вже створено, і його активно тестують. Повідомляється, що в пристрої встановлять процесори M3 Pro і M3 Max, тобто, розробники пропустили М2 та відразу зробили стрибок до останнього покоління чипсетів. Вони мають значно підвищити продуктивність та енергоефективність порівняно з поточним чипом ‌M2‌ на основі 5 нм, який дебютував у червні 2022 року.
  • Як і 24-дюймовий ‌iMac‌ 2023, майбутній Pro може бути доступний у кількох варіантах кольорів. Але, які саме кольори використовуватиме Apple, схоже, ще не вирішили самі розробники.
  • Ймовірно у верхній частині екрану Аймак з’явиться виріз під камеру FaceTime. Таким чином, виробниками буде зменшено розмір верхньої рамки та, водночас, збільшено щільність пікселів, що виключить потребу в збільшенні діагоналі дисплея. Можливо, рамки взагалі будуть мінімальні, створені за подобою Studio Display. Але поки це не більше ніж здогадки.
  • Не факт, що новий iMac 2025 матиме розміри, аналогічні з Pro Display XDR. Проте він вмістить не менше ніж 6016x3384 пікселів, що надасть роздільну здатність 6K. Адепти «яблучних» технологій також очікують оновлення у вигляді технології ProMotion і HDR. 

Навіть за поки що туманними характеристиками видно, що iMac Pro 2025 буде дійсно вражаючим пристроєм, що так властиво для продуктів Apple. 

Ціна на Apple iMac 32

Ціна на Apple iMac 32" в 2025 році 

Вартість Аймак – це те, що кожен потенційний покупець Apple прагне зрозуміти для себе з самого початку.

Звісно, що ціна iMac 2025 поки невідома. Тому відштовхуємось від прайсу попередників. Так, останній 27" iMac коштує близько $1800. Щодо iMac Pro, то за найпростішу конфігурацію потрібно віддати не менше $5000. Дорого? Маємо альтернативи – Mac Studio і Studio Display за ціною від $3600. Покупка солідна, але того варта. Особливо, для професіоналів – прогерів, дизайнерів, ретушерів, фотографів, відеомонтажерів. І тим паче, вимогливих геймерів, що прагнуть максимальних вражень від гри.

Що ж, сподіваємося, що Епл буде, що запропонувати в сегменті, як преміум, так і більш доступні варіанти Аймак. А поки слідкуйте за оновленнями нашого блогу, де, в тому числі, будуть з’являтися нові подробиці Apple iMac 32" 2025. 

Також пропонуємо прочитати:

Macbook Pro M3: очікувана ціна, дата випуску, характеристики та інші чутки

Чи варто купувати електронну книгу Amazon Kindle у 2024 році?