Скільки коштує Kindle

Скільки коштує Kindle? 

Перш ніж навіть думати, Кіндл – це дорого чи доступно, варто розібратись з різними варіантами гаджетів та їх цінами.
Загалом, базовий Kindle коштує приблизно 89 доларів США, а топові моделі – від $130 до $200.
В магазині електроніки AVIC читалка доступна у кількох різних моделях: 

 • Kindle;
 • Kindle Paperwhite;
 • Kindle Oasis;
 • Kindle Scribe. 

Наявність конфігурації, що вас цікавить, варто запитати у консультантів на сайті AVIC.UA.
Kindle Paperwhite оснащений пам’яттю 16 або 32 ГБ, фронтальним підсвічуванням екрану з автоматичним регулюванням та підтримує бездротове заряджання.
Kindle for Kids розроблений для дітей, і поставляється з безкоштовною пробною версією Amazon Household, що дозволяє легко ділитися книгами між членами родини.
Kindle Fire більше схожий на планшет Android або iPad, пропонує ряд додаткових опцій, має різну продуктивність та дизайн.   

Електронна книга Kindle – чи окупить себе інвестиція? 

Так, звісно! Ось, чому.
До прикладу розглянемо версію Kindle, яку найчастіше купують, тобто Kindle Paperwhite. Модель коштує близько 139 доларів США. Отже, питання досить просте – скільки книжок Kindle потрібно буде купити, щоб заощадити ці кошти?
Якщо подивитися на середню різницю в ціні книг Kindle порівняно з аналогами в твердій та м’якій обкладинках, ми побачимо, що видання книги Kindle в середньому на 6,8 доларів дешевше, ніж друкована література в твердій палітурці, та на $5,5 менше, ніж в м’якій.
Отже, щоб повернути 139 доларів початкових інвестицій у Kindle, потрібно купити десь 20 книжок в твердій обкладинці або 25 в м’якій. Зважаючи на те, що за один місяць можна легко прочитати 4-5 книжок, інвестиція окупить себе швидше, ніж за півроку. Ба більше, якщо навіть ви купите найдорожчий Kindle Oasis, ви все одно повернете гроші приблизно через 10,5 місяців! Отже, чи варто купувати Kindle в 2023 році? Відповідь очевидна. 

Краще купувати фізичні книги чи читати Кіндл

Краще купувати фізичні книги чи читати Кіндл? 

Є кілька причин, чому Kindle – це краще, ніж читати книжки в друкованому вигляді. 

 1. Кіндл дешевше, ніж щоразу замовляти фізичну літературу. Це добре видно з попереднього пункту статті.
 2. Kindle дуже зручно носити з собою. Якщо E-book важить +-200 грамів, то друковані книжки – 500 грамів і більше.
 3. Доступ до тисяч книг у будь-який момент часу. Легко носити або зберігати таку кількість фізичних книг вдома, якщо не нереально, то обтяжливо!
 4. Оскільки книжкам Kindle не потрібен папір, ви рятуєте дерева, зменшуючи потребу в сировині для виробництва фізичних носіїв.
 5. Миттєвий доступ до книг – коли ви замовляєте фізичну книгу, їх доставка, зазвичай, займає кілька днів. Кіндл книги з’являються у вашому гаджеті відразу після покупки! 

Купити Kindle або iPad? 

Багато хто вважає, що планшет більш універсальний, адже можна не тільки читати книги, а й робити багато чого іншого. І це так – для серфінгу інтернет, перегляду відео, створення нотаток чи документів краще вибрати iPad або гаджет Android. Та виключно для читання книжок Kindle є кращим варіантом, ось чому. 

 1. Читання без відволікань. Kindle не показує дратівливі сповіщення, які ви отримуєте на свій телефон чи планшет.
 2. Краща автономність. Кіндл може легко працювати кілька тижнів на одному заряді, чого не запропонує жоден планшет.
 3. Менше шкоди для очей – Kindle створений для читання книг! Екран з електронним чорнилом випромінює наднизький рівень синього спектру, отже, менш шкідливий для зору, ніж цифрові пристрої.
 4. Відчуття читання справжньої книги. Передове підсвічування екрану та роздільна здатність 300 пікселів на дюйм букрідерів Kindle створюють враження, ніби в руках справжня друкована література. 

Який Kindle купити

Який Kindle купити? 

Сподіваємося, що нам, AVIС, вдалося переконати вас у тому, що Kindle цілком вартий інвестицій! Єдине питання, яке залишилось – це визначитись із моделлю пристроїв.
Найкраща електронна книга Амазон з співвідношенням ціни та якості – Paperwhite. Пристрій водонепроникний, має чудову роздільну здатність екрана та передню підсвітку, кращу, ніж у базового Kindle.
Якщо ви любите слухати аудіокниги через Audible у поєднанні з книгами Amazon, обирайте Kindle Paperwhite Signature Edition, оскільки він має 32 ГБ пам’яті, чого достатньо для збереження звукових файлів.
Якщо ж рідер потрібен  вам лише для читання книг, то 8 ГБ пам’яті на Kindle Paperwhite буде цілком достатньо. Вмістить від 1500 до 1800 книг Kindle. 
Отже, вибір за вами. В нашому каталозі представлено всі актуальні моделі – Амазон Кіндл за вигідною ціною.