Особливості та характеристики моделей

Dyson V15 Detect Slim – ручний пилосос із трьома варіантами потужності всмоктування. Версія V12 – більш бюджетна модель з меншими показниками продуктивності та обсягу бака. Основні режими збирання Dyson V15/V12 Detect Slim:

 • еко;
 • турбо;
 • автоматичний.

У першому випадку потужність невелика, у другому – максимальна. При включенні автоматичного режиму пилосос аналізує кількість пилу та забруднення. Далі пристрій вибирає потужність для ефективної роботи.

Бездротові пилососи Dyson комплектуються різноманітними насадками та обладнані спеціальним зеленим лазером. Промінь підсвічує забруднення, датчик оцінює їх, а пристрій ефективно видаляє пил. Технічні характеристики бездротових пилососів:

 • Об'єм бака. Від параметра залежить, скільки пилу та інших частинок вміщує контейнер. Чим він більший, тим рідше потрібно проводити чищення. Модель Dyson V15 отримала бак об'ємом 0,76 л, а молодша версія – 0,35 л.
 • Автономність. Вертикальні пилососи Dyson працюють на основі літійних акумуляторів. Топові пристрої здатні функціонувати без заряджання до однієї години.
  Поповнення енергії. Батарея відновлюється за 4:00 від нуля до 100%. Це недовго з огляду на обсяги акумуляторів.
 • Вага пристрою. Компактні прилади зручні в експлуатації завдяки невеликим габаритам та масі. Вага флагманської версії 3 кг, а молодшої моделі – лише 2 кг.

Особливість техніки Dyson – тривалий термін служби. Виробник надає гарантію до 2 років, але пристрій здатний працювати до 7 років.

Управління пилососами

Продуктивна техніка зручна у використанні. На корпусі з удароміцного пластику розташований дисплей, що показує кількість заряду, режим збирання та інтенсивність віддалених забруднень.

Dyson V12/V15 включаються кнопкою, вона знаходиться на курці ручки. Клавішу потрібно затискати, інакше пилосос вимкнеться. Розробники подбали, щоб пристрій не працював ухолосту. Біля дисплея розташована кругла кнопка регулювання потужності.

Окрім лазерного променя для ефективного очищення, пилососи комплектуються насадками. У флагманській моделі їх 8. Основні елементи:

 • Для одягу та меблів. Насадка забезпечує глибоке очищення предметів гардеробу та інтер'єру. За допомогою елемента легко видалити дрібні частинки та волосся.
 • Електрощітка для килимів. У ворсі підлогового покриття збирається шерсть тварин та інше сміття. За допомогою спеціальної насадки ви з легкістю його позбудетеся.
 • Щітка для твердих поверхонь. Вона актуальна для паркету, ламінату, лінолеуму тощо. Насадка щільно прилягає до покриття та видаляє мікрочастинки.

Це далеко не весь перелік щіток, виробники максимально комплектують пилососи Dyson найтоповішими елементами.

Відмінності моделей: який варіант вибрати

Насамперед орієнтуйтеся на бюджет. Флагманська модель коштує дорожче, але вона обладнана великим контейнером та потужним двигуном. Молодша версія не гірше справляється з поставленим завданням, а коштує дешевше.

Dyson V15 важче, ніж V12. Якщо вам важлива невелика вага, вибирайте другий варіант. Ручні пилососи цього бренду відрізняються практичністю, довговічністю та неймовірною продуктивністю. З такою технікою прибирання буде максимально ефективним!