Garmin Fenix ​​7: передбачувані характеристики

Фонси, що просочилися, роблять натяк на функції, які слід чекати від Fenix ​​7. Але є й окремі натяки серйозніші. На фото помітно, що Fenix ​​7S має сонячну батарею, тому можна припустити розширене використання джерел додаткового живлення. Тільки незрозуміло, чи ця опція буде пропонуватися як стандартна.

Також з'явилася підказка про зміни параметрів для фітнесу. Новий екран для контролю тривалості тренувань показаний на зображеннях Fenix ​​7. Поки що це все, що пропонують рендери.

Багато спорів йшлося про те, чи додасть Garmin AMOLED-дисплей у свій флагманський пристрій. Але хоча рендери не виключають однозначно покращений екран, цього разу він не схожий на органічні світлодіоди. Ймовірно, таке пов'язано з тим, що Fenix ​​відрізняються часом автономної роботи, а дисплей AMOLED розряджатиме їх швидше. Очікується 3 варіанти забарвлення:

  • білий;
  • чорний;
  • білий з рожевою рамкою.

Очевидно, що розширення встановлених у години функцій зажадало від Garmin засобів, які б допомогли підвищити автономність акумулятора. Тому потрібно додати такі опції, як сонячна батарея, режими енергозбереження та управління живленням. Після появи в січні 2022 року Fenix ​​7 очікується Fenix ​​7S і Fenix ​​7X.

pervyj-vzglyad-na-linejku-umnykh-chasov-garmin- 2022-goda-2

Сучасний вигляд знайомого гаджета

Дебют Epix відбувся у 2015 році з квадратним циферблатом. Йому на зміну прийшов круглий корпус з полікарбонату, армованого скловолокном, нержавіючої сталі 316L. Garmin Epix Gen2 тепер буде з металевою рамкою. Це має зробити годинник водонепроникним на глибині до 100 м.

Також ходять чутки, що Epix Gen2 обладнаний вбудованим GPS, датчиком кисню в крові, монітором серцевого ритму, можливістю для відстеження сну. Поки що незрозуміло, чи знайдеться в них місце для карт, як у першій версії.

Розумний годинник Garmin Instinct ― що нового

Як стверджують чутки, серія, випущена в 2018 році, продовжиться в 2022 і буде також суворо виглядати. Instinct 2 і 2S компактніші за своїх побратимів. Вони повинні випускатися в чорному та білому кольорах, можливо, із сонячною панеллю.

Дисплей, що працює на електронному чорнилі (E-Ink), продовжить автономність. У годиннику вбудовані різноманітні датчики відстеження. До стандартних опцій, що підраховують кроки, що вимірюють пульс, що визначає місце розташування GPS, включені результати якості сну та інші показники.

pervyj-vzglyad-na-linejku-umnykh-chasov-garmin-2022-goda-1

Шляхетні Venu 2 Plus

Для тих, кому потрібний розумний годинник на кожен день, ця модель може стати кращим варіантом, оскільки в ній відсутня спортивний дизайн інших зразків, що робить їх стильнішими. Особливостями називають:

  • яскравий OLED-дисплей;
  • три кнопки;
  • текстурований силіконовий ремінець.

За чутками, пристрій будуть виробляти в чорному та білому варіантах. Багато припущень викликало призначення третьої кнопки. Можливо, вона потрібна для мікрофонних функцій. Зображення годинника підтверджують це, оскільки на них видно отвір у лівій частині корпусу, який має бути для того, хто говорить.

Те, що Garmin запустить новинки в січні 2022 року, поки що лише припущення. Технічні характеристики та ціни майбутніх моделей тримають у найсуворішому секреті. Всі теорії побудовані на підставі фото, що з'явилися в мережі. Тому залишається чекати появи розумних годин, щоб випробувати самостійно.