Припущення про начинку і дизайні

З витоків відомо, що зараз складаний смартфон проходить під назвою «Passport». Інсайдери говорять про форм-факторі, як в телефоні корейського бренду Samsung. Мова про модель Galaxy Z Fold 3. З чуток, Google Pixel Fold отримає дисплей, що підтримує технологію Ultra-Thin Glass.

Очікується, що смартфон вийде на основі Android 12 - однією з найбільш продуктивних операційних систем. Розкладатися флагман буде завдяки шарнірному механізму. У мережі з'явилися фото з заявок на патент з різними варіантами майбутнього устрою.

Поки невідомо, який процесор буде в основі Google Pixel Fold. Інсайдери говорять про Snapdragon 888. Якщо смарт дійсно отримає цей чіпсет, він стане найпотужнішим флагманом.

Google Pixel Watch: що відомо і що говорять

Не тільки складаний телефон покритий завісою таємниці, компанія Google залишила інтригу з приводу нових розумних годин. Імовірно Pixel Watch будуть працювати на основі Wear OS 3.0. Тільки один годинник отримали топову операційну систему - Samsung Galaxy Watch 4.

У мережі з'явилися рендери майбутньої новинки Google, очікується, що пристрої отримають тонкий корпус і коліщатко Digital Crown. За словами інсайдера Джона Проссером, презентацію годин можуть затримати.

Чи варто чекати новинки

Навколо гаджетів Google ходить чимало чуток. Поки невідомі ціни і точні дати виходів. Сподіваємося, що американський бренд створить продуктивний флагман з унікальним форм-фактором і незабаром його представить.

Новинки варто чекати, адже планується використання топових технологій при розробці гаджетів. Слідкуйте за подіями в світі електроніки, щоб не пропустити важливу інформацію!