Apple Watch Series 8 Pro мають отримати дисплей більшого розміру та додатковий рівень захисту, який забезпечить більшу спроможність гаджету протистояти механічним пошкодженням. 

Для порівняння, Apple Watch Series 7 з розміром корпуса 41 і 45 міліметрів, а також Apple Watch SE з корпусами 40 і 44 мм. Для цих моделей легко підходять ремінці з попередніх лінійок. Відомий аналітик з Bloomberg Марк Гурман припускає, що на Watch Series 8 Pro встановити старий ремінець може і вдасться,  але виглядатиме це не дуже естетично.

В мережі інсайдери активно обговорюють дизайн і матеріали, з яких виготовлена новинка. Вірогідніше за все, екран стане більш стійкий до подряпин і механічних пошкоджень. Збільшена батарея і знижений рівень споживання заряду дозволить збільшити час автономної роботи.

Очікується, що нова лінійка отримає процесор нового покоління S8. Хоча є думка, що його потужність не буде набагато більшою за чіпи S7 і S6

Новий годинник Apple Watch Series 8 Pro може коштувати значно дорожче – як мінімум одне джерело називало ціну на рівні $1000. Для порівняння, ціна пристроїв серії Series 7 починалася з $399.