Дизайн Amazfit GTR 3, Amazfit GTR 3 Pro і Amazfit GTS 3

Було багато припущень, що розробники встановлять в пристрої. Amazfit GTR 3 і версія Pro отримали круглі дисплеї. У «старшої» моделі корпус виконаний з авіаційного алюмінію, смарт-годинник неймовірно легкі, вага становить всього 32 грами. Пристрій Amazfit GTR 3 Pro отримало 1,45-дюймовий AMOLED-дисплей. Максимальна яскравість екрану - 1000 Люкс, годинами зручно користуватися в темний час доби і яскравий сонячний день.

«Молодша» версія обладнана меншим екраном, його розмір становить 1,39 дюйма. Характеристики яскравості і типу дисплея відповідають моделі Pro. Amazfit GTS 3 - смарт-годинник з квадратним циферблатом. При вазі 24,2 грама товщина корпусу складає всього 8,8 міліметрів. GTR 3 Pro запропонована в кольорах Brown Leather і Infinite Black, а «молодша» версія - в Thunder Black і Moonlight Grey.

Технічні характеристики і функціонал

Смарт-годинник Huami працюють на основі нової ОС ZEPP. Можливості топових аксесуарів:

BioTracker 3.0. Оптичний датчик дозволяє аналізувати якість сну, кількість кисню в крові і вимірювати пульс. Слідкуйте за здоров'ям разом з розумними смарт-годинами.
Голосовий помічник. Alexa заведе будильник, створить замітку або напише повідомлення. Керуйте трендовими годинами без рук.
Анімація. Картинки змінюються з максимальною плавністю. Завдяки Zepp OS оновлення анімації досягає частоти 60 кадрів в секунду.

Новітня операційна система підтримує до 150 режимів для занять спортом. Це актуально для людей, які ведуть активний спосіб життя. Міняйте зовнішній вигляд дисплея, ОС підтримує більше 150 тем циферблатів.

Чи варто купувати новинки китайського бренду

Крім відмінної продуктивності, смарт-годинник отримали відмінні показники автономності, вона досягає 12 днів. Гаджети захищені від попадання пилу і вологи і обладнані коліщатком, як у Apple Watch. Розробники попрацювали над останніми моделями Amazfit, пристрої отримали топовий дизайн і функціонал.

Вартість моделей GTR 3 і GTS 3 складе $ 180, а версії Pro - $ 240. Це невисокий прайс за такі технічні характеристики. Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити старт продажів в Україні!