WatchOS 10: короткий огляд нових функцій

Покращена навігація за допомогою Smart Stack

Повертайте цифрову заводну головку, щоб переглянути віджети, організовані в розумний стек. Apple Watch 7, Apple Watch 8 та інші моделі зі встановленою ОС використовуватимуть машинне навчання, щоб показувати користувачу актуальну інформацію залежно від часу доби, саме тоді, коли це потрібно.

Тренування на велосипеді

Для їзди на велосипеді також варто купить эпл вотч. В них передбачено спеціальний тип тренувань з підтримкою датчиків Bluetooth, вимірювань FTP (граничного значення потужності) та Power Zone. Більше того, тренування відображаються як живі дії на «прив’язаному» iPhone.

Оновлення для походів

Додаток Compass автоматично згенерує 2 нові точки маршруту: одну, що вказує на останнє місце, де користувач мав зв’язок зі своїм оператором, а іншу, яка показує, де можливо здійснити екстрений виклик. Купить Apple Watch – важливо для власної безпеки.

Спеціальні плани Apple Fitness Plus

З допомогою Fitness Plus можна отримати спеціальний план тренувань або медитації відповідно до потреб у тренуванні, наприклад тривалості та типу спортивних занять. Дані виводяться на екран iWatch.

Свіжі циферблати

У watchOS 10 з’явилось два нових циферблати: Palette (барвистий художній годинник) та класичний – Peanuts. Обирайте, з яким вам буде зручніше використовувати свої Apple Watch SE 7, чи інші.

Психічне здоров’я

У додатку Mindfulness можна реєструвати миттєві емоції та щоденний настрій. Додаток Health глибше вивчатиме самопочуття користувача в конкретний момент, відповідно, даватиме певні рекомендації.

Здоров’я зору

З новою ОС Apple Watch зможе вимірювати час, проведений при денному світлі. Тривале перебування на сонці може знизити ризик короткозорості.

Нагадування про ліки

За бажанням користувача, програма «Ліки» надсилатиме нагадування кожні 30 хвилин після спрацювання. Допоки опцію не буде деактивовано. Купити епл вотч = турбуватись про власне здоров’я.

В новій watchOS 10 також стане можливим відтворення відеоповідомлень FaceTime для перегляду безпосередньо на Apple Watch.

Загалом

Завдяки значному оновленню навігації watchOS 10, використання годинника Apple Watch може стати ще більш інтуїтивно зрозумілим, ніж будь-коли. А, отже, має шанс нав’язати серйозну конкуренцію культовим Garmin. Чого власне Apple і хочуть досягти.

Наразі watchOS 10 доступна для розробників. Офіційна версія вийде у вересні разом із новими Apple Watch. Якщо досі не маєте розумного годинника, купити iWatch за вигідною ціною можна на AVIC.UA. Пропонуємо всі актуальні моделі!