Стиль та матеріали

Новий смарт-годинник Garmin ідеальний для повсякденного носіння. Користувачеві доступно кілька варіантів кольорів ремінців, що знімаються. Вони виконані із силікону. Матеріал приємний до тіла, не викликає подразнень, легко очищається і практично не мажеться. 

Корпус виготовлений з нержавіючої сталі. Міцний матеріал гарно блищить та виглядає елегантно. Сенсорний екран захищений склом Corning Gorilla Glass. На корпусі розташовано три довгасті кнопки. Вони не надто височіють над поверхнею, практично непомітні.

Функціонал та можливості

Особливість моделі Venu 2 Plus — підтримка голосових помічників Siri, Google Assistant та Bixby. Смарт-годинник можна підключати до смартфонів на Android та айфонах. У першому випадку користувачі доступні Google Assistant та Bixby. Функціонал новинки:

  • режим дисплея Always-On;
  • надсилання повідомлень;
  • прийом дзвінків;
  • налаштування будильника.

Крім цього, смарт-годинник Garmin Venu 2 Plus обладнані датчиками для контролю сну, вимірювання рівня кисню в крові. Це чудовий набір для тих, хто слідкує за станом здоров'я. Новинка отримала модуль GPS, що є актуальним для мандрівників. 

Розробники передбачили близько 25 додатків для занять спортом. Користувачеві доступні тренування у приміщенні та на свіжому повітрі. За допомогою Garmin Pay можна безконтактно сплачувати покупки. Завантажуйте улюблену музику в годинник, пам'яті вистачить приблизно на 650 треків.

Чи варто купувати Venu 2 Plus

Вартість новинки становить $450, це трохи за запропонований функціонал. Можливості у смарт-годинника хороші. Вони здатні працювати автономно до 9 днів у стандартному режимі. При прослуховуванні музики та увімкненому GPS гаджет функціонує до 8 годин.

Garmin Venu 2 Plus — відмінне рішення для спортсменів, тих, хто слідкує за станом здоров'я. Пристрій підійде поціновувачам функціоналу, адже він отримав круті можливості. Варто придбати гаджет для повсякденності, він поєднується з будь-яким одягом.