Якщо звичайному користувачу зайти до магазину побутової техніки та «подивитись» кухонні плити, духовки або варильні поверхні, то це ні про що особливо йому не скаже. За винятком, хіба що, дизайну та способу встановлення. Вирішуючи купити кухонну плиту, звісно, більшість із нас вже розуміє, що вона буває вбудованою, окремо стоячою, працює на газу чи електриці. А її поверхня зроблена з металу або загартованого скла. Все ж подібні відомості недостатні, щоб замовити духовку і бути впевненим у виборі. Особливо, у 2023 році, коли подібної техніки є десятки виробників та сотні моделей.

Спростимо вам задачу вибору та познайомимо з кращими зразками кухонної техніки – духова шафа + кухонна плита. Можливо, саме серед наших пропозицій знайдуться ті, ідеальні пристрої, з якими на кухні ви почуватиметесь всесильними. Отже, знайомимось!

Бюджетний сегмент

Варильна поверхня VENTOLUX HG640 B2 S (AN)

Компактна панель з емальованої сталі виконана в чорному кольорі. Гарно компонується майже з будь яким інтер’єром. Ширина матового фасаду 60 см є стандартною для кухонних стільниць. Готувати зручно на 4 конфорках різного розміру та потужністю від 0,85 до 2,8 кВт. Перемикачі зроблено з пластику, що не перегрівається, отже, не виділяє токсичний запах. Розміщені спереду посередині, що зручно і для правші, і для шульги. Купити плиту VENTOLUX HG640 B2 S (AN) також доцільно, якщо ви шукаєте пристрій з автоматичним підпалом конфорок та газ-контролем. Додатково панель укомплектовано жиклерами для експлуатації з балонним газом.

Гарантія на варильну поверхню складає 3 роки. Виробник: Туреччина.

Духова шафа VENTOLUX TOLEDO 6 MT (BK)

Якщо не хочете «сильно витрачатись», і для вас не суттєво купити духовку «з наворотами» чи додаткову комплектацію, придивіться до моделі VENTOLUX TOLEDO 6 MT (BK).

Фасад пристрою зроблено з чорного загартованого скла, а корисний об’єм камери складає 70 літрів. Цього достатньо, щоб одночасно приготувати дві схожі страви, наприклад, яблучний пиріг та пісочне печиво. До слова, камера вкрита емаллю, яку легко чистити. В комплекті – грати та деко, що встановлюються в хромованих бічних тримачах, отже, не бряжчать під час використання. Управління пристроєм здійснюється з допомогою механічних круглих ручок. 

Купити духову шафу VENTOLUX TOLEDO 6 MT (BK) у Харкові та по Україні можна, замовивши на avic.ua.

Середній сегмент 

Оптимальний тандем кухонної техніки для тих, хто шукає «золоту середину».

Варильна поверхня Gorenje GT641EXB

Газова панель з 4 конфорками та виділеним блоком перемикачів. Оригінальним зовнішнім виглядом пристрій завдячує скляному покриттю. Ширина фасаду – 60 см. Потужність конфорок діаметру Ø 5.37 см, Ø 7.35 см, Ø 9.85 см – відповідно, 1 кВт, 1.8 кВт (2 шт) та 3 кВт. Функція газ-контролю автоматично перекриває подачу газу при згасанні вогню на конфорці. Додаткова фішка пристрою – «захисне відключення» при короткому замиканні. Якщо купити плиту Gorenje GT641EXB, можна не переживати про небезпеки, пов'язані з використанням електроенергії. 

Гарантія на варильну поверхню – 2 роки. Виробник: Словенія.

Духовка Gorenje BO6725E02BG (BO6725E02BG)

Електрична духова шафа вбудованого типу з камерою 77 л, склепінчаста форма якої забезпечує рівномірному випіканню страв. Дверцята пристрою з подвійним склом та термопокриттям, що захищає від опіків при дотику зовні. Це надважливо, якщо в домі є малеча. Купити духову шафу Gorenje BO6725E02BG (BO6725E02BG) означає – мати 11 програм, зокрема, гриль, повільне приготування, приготування заморожених страв, а також функцію очищення парою AquaClean. 

Дорого-багато

Варильна поверхня Bosch PVS631FB5E

Вбудована електрична панель зроблена зі склокераміки, має преміальний темний дизайн. Індукційні елементи нагріву скорочують час приготування до 50% порівняно зі звичайними керамічними плитами. Встановлювати потрібну програму та потужність легко та миттєво за допомогою сенсор-панелі DirectSelect. Опція Combi Zone об'єднує конфорки для спільної роботи, наприклад, нагріву великої каструлі. Купити варильну поверхню бош варто вже за такі опції:

  • таймер для кожної конфорки;
  • QuickStart (прилад сам визначає, де на поверхні встановлено посуд та відображає на панелі управління);
  • індикатор залишкового тепла;
  •  автовимкнення. 

Якщо купити плиту Bosch PVS631FB5E, ви матимете все, що треба для комфортного приготування кулінарних шедеврів.

Духовка BOSCH HBG 633BB1

Мрія кулінарів!

Духова шафа електрична – вбудованого типу оснащено TFT-дисплеєм з діагоналлю 2,5". Потрібний режим роботи встановлюється сенсорними кнопками, зокрема:

  • гриль (сильний нагрів, для малої площі запікання);
  • 4D-HotAir конвекція (рівномірне нагрівання та розподіл повітря по всій камері);
  • розморожування;
  • піца та ін.

Камера 71 л з підсвіткою нагрівається до 300°, а вбудований термостат подбає, щоб страви залишались теплими. Люк з автодоводчиками позбавить від неприємного гуркоту щоразу, як ви відкриваєте духовку. Серед опцій також – блокування включення від дітей, таймер, швидкий попередній нагрів. У комплекті – грати для гриля та сталевий лист.

Купити духовку BOSCH HBG633BB1 за доступною ціною можна на нашому сайті. Офіційна гарантія від німецького виробника – 24 місяці.

Обирайте, що ближче до душі та відповідає вашому бюджету. Більше пропозицій для кухні дивіться на нашому сайті, в розділі «Вбудована техніка».