Google Play Games: доступ до Android-ігор з будь-якої платформи

Сутність програми в тому, щоб відкрити доступ до Google Play не тільки через смартфони, але й з іншого зручного користувача пристрою. Ринок мобільних ігор швидко розвивається, тому інтерес до них зростає. Не всі телефони справляються з графоністими проектами, та й багато хто любить грати в м'якому кріслі, сидячи перед 4К монітором. Нова програма дозволяє вирішити ці проблеми.

Згідно із заявами Алекса Гарсії-Куммера, компанія розробляє проект самостійно, без залучення ресурсів Microsoft< /span>. Поки що принцип емуляції тримають у таємниці, але вже йшлося про те, що йдеться про локальний запуск ігор. Пінга через передачу потокового відео з хмарного сервера не буде.

Нова програма дозволяє як запускати Android-ігри на Windows, так і швидко перемикатися між різними пристроями. Користувачам буде можливість посидіти кілька хвилин за планшетом або мобільним телефоном, після чого продовжити вже на ПК, ноутбуці або Chromebook.

Які версії Windows підтримують програму для запуску Android-ігор

Play Games призначено для запуску на Windows 10 та пізніших версіях операційної системи. Спеціальної інтеграції для останнього покоління ОС від дрібном'яких не буде. При цьому компанія Microsoft також займається додаванням мобільних додатків у Windows 11 . З цією метою створено підсистему Windows Subsystem для ОС Андроїд, здатну запускати програми з Google Play на різних платформах.

Такі тенденції позитивно позначаться на геймдеві. Завдяки мультиплатформенності якість проектів зможе зрости, а серед тисяч казуалок для смартфонів почнуть з'являтися дедалі цікавіші ігри. Крім того, розширення можливостей для геймерів — це завжди круто, а для запуску улюбленої програми на величезному екрані більше не доведеться морочитися з кривими емуляторами та аматорськими портами.