Що потрібно знати про гру

Франшиза Baldur’s Gate — одне з найкультовіших творів, створених за мотивами Dungeons & Dragons. Оригінал побачив світ у 2001 р. як ексклюзив для PlayStation 2. Пізніше його перенесли на Xbox, GameCube та Game Boy Advance. Нещодавно проект портували на сучасні консолі з підтримкою 4К, зараз поностальгувати можуть і власники ПК.

Dark Alliance є екшен-RPG, що базується на основі 3 редакції D&D. На вибір пропонують один із трьох стандартних класів: воїн, лучник та маг. Сюжет переносить нас у знайомі Врата Балдура, де доведеться розібратися із таємничою організацією — Гільдією Ксантама, що переросте у бій із черговим злим злом. Основний акцент робиться не на рольової складової, а на екшен.

baldurs-gate-dark-alliance-vypustili-na-pc

Чи варто купувати Dark Alliance

Зовні гра більше нагадує hack and slash, а не покрокову рольовку. Звичайно, вбивцею Діабло вона не стане, та й багато чого чекати від проекту 20-річної давності не слід, але любителям всесвіту Baldur's Gate, які свого часу пропустили цей спін-офф повз, Dark Alliance до ознайомлення обов'язкова. Рейтинги у преокту середні, оцінка на Metacritic складає 64 бали. При цьому, якщо плануєте зробити покупку, краще робити це в EGS — там вартість у рази нижча, ніж на Steam та GOG.