Короткий огляд переможця

Не всі розробники пропонують кооперативні ігри як окремий геймплей. В основному це лише доповнення до основного жанру. Зазвичай плеєрам пропонується на вибір game з ботами, у команді або з другою людиною. It Takes Two — кооперативна гра. Для початку геймінгу за промовчанням необхідно два користувачі.

Це відмінний софт для дозвілля для тих, хто не любить грати зі штучним інтелектом. Розглянемо сюжет геймплея.

Час захоплюючих історій

У дівчинки Роуз розлучаються батьки — Мей та Коді. Малятко у розпачі, адже вона хоче, щоб найрідніші люди помирилися. На допомогу Роуз приходить Доктор Хакім — це «Книга кохання». Батьки дівчинки перетворюються на мініатюрні ляльки. Якщо вони хочуть повернутися до попереднього вигляду, необхідно виконувати різноманітні завдання та працювати в парі. 

Геймер не побачить сльозливих обіймів і романтичних зізнань, але на нього чекають захоплюючі пригоди. У грі немає чіткого поділу персонажів, неважливо за кого ви плеятимете. Мей та Коді подарують масу незабутніх емоцій та піднесений настрій.

Дизайн геймплея

Розробники відмінно попрацювали над графічною частиною софту. Реалізм акуратно переплітається із мультяшністю. Барвисті картинки не на жарт затягують, хочеться розглянути все й одразу. Автор працював у кіноіндустрії, ефекти підібрані грамотно.

Насолоджуйтесь красивою графікою, плаваючи на човнах, катаючись на ковзанах і проходячи різні рівні. Розглянемо, що робити.

Геймплей

Взаємодія — обов'язкова та відпрацьована основа. Розробники передбачили зручне керування персонажами, проблем виникати не повинно. В основному необхідно бігати та стрибати, застосовувати ривки. 

Творці не забули про додаткові механіки. Вони змінюються в залежності від рівня. Наприклад, хвилину тому ви літали на спіннері, а зараз стріляєте хмарами за допомогою голосу. Багато дивовижних випробувань за участю різних предметів і тварин чекають!

Чи варто завантажувати It Takes Two

Гра зачаровує із самого початку завдяки барвистим анімаціям та крутому геймплею. Яскраві картинки та цікаві випробування здатні вкрасти користувача з реальності на кілька годин.

Дивно, але любовна лінія практично не простежується. Оцінити It Takes Two за картинками, відео або скріншотами неможливо. Завантажте дітище Hazelight Studios, щоб поринути у найкращий геймплей 2021 року!